Dołącz do czytelników
Brak wyników

inne , Praktycznie

10 listopada 2016

Charaktery - wydanie specjalne (trwa promocja)

215

Do niedzieli, 13 listopada trwa promocja na wydanie specjalne "Charakterów" - do każdego zamówionego w naszym e-sklepie egzemplarza torba gratis.

15 grudnia minie 20 lat odkąd ukazał się pierwszy, zerowy numer "Charakterów". Z tej okazji wydaliśmy specjalną, jubileuszową publikację, w której zebraliśmy 20 najlepszych tekstów, które w ciągu dwóch dekad ukazały się w naszym piśmie. Ich autorami są znakomici psychologowie i badacze. Jednak "Charaktery extra" zachęcają do lektury nie tylko miłośników psychologii, ale i grafiki w najwyższym wydaniu. Każdy tekst zdobi ilustracja wybitnego artysty. Wśród autorów prac nie mogło zabraknąć Rafała Olbińskiego i Janusza Kapusty, twórców pierwszej, nowatorskiej na polskim rynku wydawniczym szaty graficznej pisma. 128 stron wydrukowanych na wysokiej jakości kredowym papierze sprawiają, że pismo nie tylko przyjemnie się czyta, ale po prostu trzyma w dłoniach. Zapraszamy do naszego e-sklepu na www.charaktery.eu.

W "Charakterach extra" (które do 13 XI w naszym e-sklepie z gratisowym dodatkiem - specjalną jubileuszową torbą) przeczytamy między innymi o:

POLECAMY

Imię jak cień

Albert Mehrabian, amerykański psycholog, dowiódł, że imiona kojarzą się z cechami. Podzielił je na cztery grupy: etyczność (np. uczciwy), towarzyskość (koleżeński), sukces (ambitny) oraz męskość/kobiecość. Okazało się, że Anna kojarzy się z wszystkimi grupami cech. Amelia zaś wydaje się etyczna i kobieca, ale nie kojarzy się z sukcesem i towarzyskością. Imiona męskie są silniej niż żeńskie powiązane z sukcesem i męskością, a słabiej z etycznością. Dlaczego imiona pełnią tak ważną rolę w naszym życiu?

Wyśnione opowieści o życiu

Social Dreaming to meto...

Ten artykuł dostępny jest tylko dla Prenumeratorów.

Sprawdź, co zyskasz, kupując prenumeratę.

Zobacz więcej

Przypisy