„Basia i granice” – przeczytaj fragment książki!

Otwarty dostęp

Tego dnia wszystko idzie na opak. Po nerwowym poranku Basia spóźnia się do przedszkola. Nie cieszy jej rozmowa z Marcelem, a zachowanie Dżesiki wręcz ją denerwuje. Okazuje się, że inne dzieci też nie lubią określonych sytuacji. Na szczęście pani Marta jak zawsze staje na wysokości zadania i uczy przedszkolaki, jak stawiać granice w trudnych dla nich chwilach.

Napisana z dużym wyczuciem książka „Basia i granice” może stać się punktem wyjścia do rozmowy z dzieckiem o tym, jakie zachowania są dla nas nieakceptowalne, jak umiejętnie stawiać granice i radzić sobie w trudnych chwilach. 

POLECAMY

Książka powstała we współpracy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.

O autorce:

Zofia Stanecka - Jako dziecko chciała być wilkiem. Została pisarką. Dzięki temu może stawać się, kim zechce, nie przestając być sobą. Kocha słowa. Oprócz serii o Basi pisze książki do serii "Czytam sobie", "Poczytaj ze mną" i "Czytam i główkuję", opowiadania ("Świat według dziadka"), baśnie i powieści ("Tajemnica Namokniętej Gąbki", "Księga Ludensona", " Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu"). Napisała trylogię fantasy dla najmłodszych "Gdy pada deszcz" i poradniki "Damą być" oraz "Rycerzem być".

Pobierz fragment książki tutaj

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 13 października 2021

Liczba stron: 24

Format: 250x200

Okładka: twarda

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://bit.ly/3v0fNTD

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI