„Bądź niezniszczalna” – fragment książki!

Otwarty dostęp

Zapraszamy do lektury fragmentu najnowszej książki Agaty Komorowskiej, która niedawno ukazała się nakładem Wydawnictwa Luna.

Kryzys niejedno ma imię. Czasem jest cichutki jak przyczajony kot, innym razem krzyczy rozdzierająco. Są kryzysy wieku średniego, kryzysy małżeńskie, zawodowe, rodzicielskie, finansowe, kryzysy tożsamości i wartości. Kryzysy globalne i bardzo osobiste. Wszystkie podobnie wpływają na nasze poczucie szczęścia i satysfakcji.

Bolą nas obecny świat i nasze życie. Chcielibyśmy, żeby było inaczej. Poradnik Bądź niezniszczalna powstał na podstawie konkretnych pytań i wątpliwości, z którymi zwracają się do autorki jej czytelniczki. Ta, sięgając do własnych doświadczeń, tłumaczy, że uczucia i emocje, takie jak lęk, złość, zagubienie, bezradność są zupełnie normalne, naturalne, a nawet… potrzebne w procesie przechodzenia przez kryzys. Na konkretnych przykładach pokazuje, jak sobie z nimi poradzić. Demonstruje mechanizmy, posługuje się praktycznymi narzędziami i proponuje ćwiczenia, dzięki którym możemy stać się niezniszczalni.

Bądź niezniszczalna przeprowadzi Cię przez każdy kryzys, bez względu na to, jakie imię nosi on obecnie.

O autorce:

Agata Komorowska – coach, pisarka i pełnoetatowa mama czwórki dzieci, kobieta, która przeszła własną drogę przez depresję do spełnionego i szczęśliwego życia. Autorka poradników Anioły mówią szeptem, Depresjologia, Optymizm mimo wszystko, Czy mogę Ci mówić mamo. Odważnie mówi o rzeczach, których sama doświadczyła: samodzielnym macierzyństwie, niepełnosprawności dziecka, rodzicielstwie adopcyjnym i zastępczym, rozwodzie, kryzysie i depresji. Mówi, że jest buntowniczką, gdyż każdego dnia przełamuje tabu, łamie stereotypy i przeciera ścieżki. Nominowana do licznych nagród, m.in. tytułu Superbohaterki „Wysokich Obcasów”, i Mamy 10-lecia miesięcznika „M jak mama”, ale najbardziej ceni sobie te, które otrzymała od życia w postaci jej niezwykłych dzieci.

Pobierz fragment książki tutaj

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 7 września 2022

Liczba stron: 224

Format: 140 x 200

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://marginesy.com.pl/sklep/produkt/133610/badz-niezniszczalna?idcat=325

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI