Autor: Wydawnictwo Słowne

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

„Niedojrzały partner może nie docenić wartości drugiej strony niezależnie od tego, jak będzie się starała, jak mocno kochała i ile dawała od siebie”. Rozmowa z autorkami poradnika „Superfacet”.

Czy naprawdę tak trudno spotkać dojrzałego i odpowiedzialnego mężczyznę? Czy rzeczywiście mamy do czynienia z kryzysem męskości? Jakimi prawami rządzi się świat wirtualnych randek? Tak wiele pytań pojawia się w momencie, kiedy kobiety zastanawiają się nad tym, jak znaleźć właściwego partnera. Z pomocą przychodzą Alina Adamowicz oraz Justyna Moraczewska, autorki bestsellerowego „Superzwiązku”, które w swoim nowym poradniku „Superfacet” przyglądają się męskiemu światu i z szerszej perspektywy patrzą na relację z mężczyznami.

Czytaj więcej

Jak bardzo wyobraźnia kreuje nasze lęki?

Czym jest lęk? Wielu z nas doświadcza lęku. Nie ma w tym nic nienormalnego. Każdy z nas ma coś czego się boi, co go paraliżuje, ogranicza, nie pozwala w pełni cieszyć się życiem.

Czytaj więcej

Jak zbudować dobry, trwały i szczęśliwy związek? Rozmowa z autorkami poradnika „Superzwiązek”

Kiedy ratować związek, a kiedy lepiej odejść? Co jest główną przyczyną jego rozpadu? Jak zbudować zdrową relację z sobą samym? Kiedy miłość się kończy? Alina Adamowicz, doświadczona terapeutka i Justyna Moraczewska, autorka poradników dla kobiet, łączą siły i pokazują, jak pracować nad związkiem.

Czytaj więcej

„Stulecie Samotnych” – przeczytaj fragment książki!

Tchnąca siłą i nadzieją wizja tego, jak odnaleźć zagubione więzi międzyludzkie oraz zaleczyć kaleczące nas podziały.

Czytaj więcej

„Stany ostre. Jak psychiatrzy leczą nasze dzieci” – przeczytaj fragment książki!

Psychiatrię traktuje się w Polsce jak dziecko – ma być i nie sprawiać kłopotu. Nie odzywać się niepytana. Ta książka jest głosem osób, które od lat się nią zajmują. W różnych miejscach.

Czytaj więcej

Bądź kobietą petardą – przeczytaj fragment książki!

Szukasz inspiracji, wsparcia, energii, zrozumienia? Pragniesz dla siebie czegoś nowego, ale boisz się konsekwencji? Zmień to! Ta książka jest dla ciebie! Jesteś swoją mistrzynią i uczennicą jednocześnie. Odważ się poświęcić sobie czas i zacznij żyć świadomie.

Czytaj więcej

„Moja siła. Jak wyrwać się z kręgu przemocy i zacząć życie bez lęku” – przeczytaj fragment książki!

Pięć kobiet. Pięć prawdziwych historii toczących się w kręgu przemocy. Pięć dowodów na to, że każda kobieta ma w sobie ogromną siłę, żeby wyrwać się z tego, co ją niszczy, i zawalczyć o swoje życie. „Moja siła. Jak wyrwać się z kręgu przemocy i zacząć życie bez lęku” Justyny Moraczewskiej w księgarniach już od 14 kwietnia.

Czytaj więcej