Podcast na Dzień Dobry od Natalii de Barbaro

Na temat

Na Facebooku wyświetlają Ci się propozycje wideo, w których autorzy i autorki proponują treningi psychologiczne, opowiadają, jak radzić sobie z akceptacją siebie, jak budować relacje z innymi i jak rozmawiać z dziećmi na trudne tematy. Brzmi to dla Ciebie zachęcająco, ale nie masz czasu na oglądanie półgodzinnych filmów? Zobacz, jakie mamy na to rozwiązanie!

Wraz z autorką bestselleru „Czuła Przewodniczka” Natalią de Barbarą stworzyliśmy serię przepięknych podcastów na każdy dzień tygodnia. 

Podcasty to nagrania głosowe, które podzielone są na 4 zestawy tematyczne w postaci przemyśleń o relacjach rodzinnych, partnerstwie, emocjach i odkrywaniu samego siebie, które pozwolą Ci na łatwiejsze radzenie sobie z trudnościami dnia codziennego. Zestawy zawierają aż 28 ćwiczeń i refleksji na każdy dzień tygodnia zebranych z rozmów Edyty Żmudy, Redaktor Naczelnej „Charakterów”, z Natalią de Barbaro, autorką „Czułej Przewodniczki”.

POLECAMY

Forma podcastów została stworzona szczególnie dla osób, które preferują nagrania głosowe (możesz je włączyć do snu, kąpieli, czy podczas powrotu z pracy) i tych, którzy nie mają możliwości obejrzenia filmów.

W I części podcastów opowiadamy o relacjach rodzinnych. Z tych materiałów dowiesz się m. in., jak przygotować się do rozmowy z bliskimi na trudny dla Ciebie temat, jak pogłębiać relację z mamą w dorosłym życiu i czy kłótnie z dzieckiem są potrzebne.

Jeśli jesteś szczególnie zainteresowana tematem budowania związków, polecamy część II. Czekają tu na Ciebie materiały o zaufaniu, kontroli i czułości w związku, a także o tym, jak poradzić sobie z brakiem bliskości.

Często zdarza się, że nie możemy poradzić sobie z natłokiem myśli. Ciężko nam wyłączyć nieustającą analizę, czujemy się przestymulowani… Właśnie takie wątki poruszamy w zestawie III naszych podcastów – Praca z emocjami.

W IV części Odkrywanie siebie Natalia i Edyta spróbują odpowiedzieć na pytania, co to znaczy pobyć ze sobą, czy i w jaki sposób zwalczyć wewnętrznego krytyka i po co nam w życiu wdzięczność.

Zaopiekuj się sobą – przytul swoją wewnętrzną Czułą Przewodniczkę. Dołącz do nas!

Więcej o projekcie dowiesz się na stronie: https://www.podcasty.charaktery.eu/

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI