Autor: Iza Kopp-Pietrzak

Dyplomowany Terapeuta Systemowy po Instytucie w Taunusie z piętnastoletnim doświadczeniem na tysiącach sal warsztatowych i pięcioletnim doświadczeniem klinicznym. Life & Business Coach Systemowy po Polskiej Akademii NLP, Terapeuta Terapii CranioScaralnej w nurcie biodynamicznym, Trener Komunikacji Transformującej. Założycielka i Dyrektorka Europejskiej Szkoły Systemowej ESS. Master NLP. Właścicielka Wydawnictwa Ogrody Sukcesu. Pracowała z ponad 70 tys. klientów z całego świata. Autorka bestsellerów o tematyce systemowej dla dorosłych i bajeczek terapeutycznych dla dzieci. Prywatnie żona, mama piątki dzieci, szczęśliwa kobieta.

www.izakopp.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jesteś sukcesem swojego rodu

Psychologia systemowa sięga lat siedemdziesiątych i pracy takich psychologów i psychoterapeutów jak Virginia Satir zajmująca się terapią rodzin, John Grinder, Richard Bandler, Janow z jego terapią krzyku czy pracy nad polami morficznymi biologa Ruperta Sheldraka. Niewątpliwie jednak za jej ojca, który zebrał w całość wiele dróg pracy z człowiekiem uznawany jest Bert Hellinger, z jego ogromem wiedzy, niezwykłym szacunkiem do człowieka i jego losu. Dzisiaj, po jego śmierci, z jego spuścizny i dziesiątków tysięcy doświadczeń korzystają tysiące terapeutów na całym świecie. To piękna technika, sprawnie uwalniająca z naszych podświadomych zapisów, sensoryki i układów nerwowych to, co nam już nie służy. Dzisiaj też wiele badań neurologicznych, embriologicznych, z zakresu fizyki kwantowej i medycyny potwierdza to, co odkrywał na swoich salach warsztatowych twórca pracy systemowej.

Czytaj więcej

Bliskość

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że potrzeba bliskości jest w nas wdrukowana. Niewiele osób też wie, że jest kilka rodzajów bliskości. Jak je w sobie odnaleźć?

Czytaj więcej