Autor: Iza Kopp-Pietrzak

Szczęśliwa kobieta. Żona. Mama. Przez 15 lat pracowała z ponad 75 tysiącami ludzi z całego świata. Dyplomowany terapeuta systemowy. Life & Business Coach Systemowy z pięcioletnim doświadczeniem klinicznym w IMC we Wrocławiu.  Master NLP. Trener Transforming Comunication wg Richarda Bolstada. Terapeuta terapii Cranio Sacralnej w nurcie biodynamicznym. Założycielka i dyrektorka Europejskiej Szkoły Systemowej ESS. Właścicielka Wydawnictwa Ogrody Sukcesu. Autorka bestsellera Jesteś swoim sukcesem finansowym i serii „Akademia Systemowa”, w ramach której do tej pory ukazały się trzy tytuły: Intencja, Radość, Agresja.

www.izakopp.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Samouzdrawianie, zachodzi… samo

Ciało jest cudownym tworem. Fizjologicznie i emocjonalnie jesteśmy pełnią. Wystarczy, że się zadrapiesz, już ruszają komórki mające za zadanie uleczyć ten fragment ciała. Zostaliśmy stworzeni przez miliony lat ewolucji. Jesteśmy z istot żyjących na Ziemi przez tysiące lat. I w każdym absolutnie ich wyborze i doświadczeniu jest Twoja zdolność do regeneracji i rozwiązywania przeszkód na drodze. Każdy przejaw życia, który przekazał Ci geny, dążył do balansu w działaniu. Ta harmonia jest środowiskiem, w jakim nasze ciała potrafią się uzdrawiać.

Czytaj więcej

Jesteś sukcesem swojego rodu

Psychologia systemowa sięga lat siedemdziesiątych i pracy takich psychologów i psychoterapeutów jak Virginia Satir zajmująca się terapią rodzin, John Grinder, Richard Bandler, Janow z jego terapią krzyku czy pracy nad polami morficznymi biologa Ruperta Sheldraka. Niewątpliwie jednak za jej ojca, który zebrał w całość wiele dróg pracy z człowiekiem uznawany jest Bert Hellinger, z jego ogromem wiedzy, niezwykłym szacunkiem do człowieka i jego losu. Dzisiaj, po jego śmierci, z jego spuścizny i dziesiątków tysięcy doświadczeń korzystają tysiące terapeutów na całym świecie. To piękna technika, sprawnie uwalniająca z naszych podświadomych zapisów, sensoryki i układów nerwowych to, co nam już nie służy. Dzisiaj też wiele badań neurologicznych, embriologicznych, z zakresu fizyki kwantowej i medycyny potwierdza to, co odkrywał na swoich salach warsztatowych twórca pracy systemowej.

Czytaj więcej

Bliskość

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że potrzeba bliskości jest w nas wdrukowana. Niewiele osób też wie, że jest kilka rodzajów bliskości. Jak je w sobie odnaleźć?

Czytaj więcej