Autor: Aleksandra Ćwięk

jest psychologiem, w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej na kierunku neuropsychologia. Pracuje z pacjentami dotkniętymi chorobami neurologicznymi, zajmuje się wsparciem psychologicznym chorych i ich rodzin oraz aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem zawodowym. Prowadzi diagnozę funkcjonowania poznawczego i rehabilitację neuropsychologiczną.
Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Kiedy życie wchodzi w jesień

Zawsze to oni nas wspierali, pomagali, byli obok. Ale przychodzi taki czas, że sami potrzebują wsparcia. Słabną, tracą pamięć, stają się bezbronni wobec chorób. Jak pomagać starzejącym się rodzicom?

Czytaj więcej

Samouleczalni?

Męczy cię kaszel? Dopadła grypa? Bolą cię stawy? Masz problemy trawienne? Chcesz schudnąć? Wszystko wymyka ci się spod kontroli? Jesteś nerwowy...? Na wszystkie te pytania, bombardujące nas z telewizyjnych reklam, pada ta sama odpowiedź: Weź tabletkę!

Czytaj więcej

Miłość tylko na weeknd

Są parą od wielu lat, zakochani po uszy. Cała rodzina wyczekuje ślubu i dzieci. Robią więc pierwszy krok - zamieszkują ze sobą. I po kilku miesiącach... rozstają się z hukiem. Dlaczego?

Czytaj więcej