Zaproszenie na Ogólnopolski Kongres Psychologów i Psychoterapeutów | 11-12.10.2024 r.

Psychowieści

Dołącz do Ogólnopolskiego Kongresu Psychologów i Psychoterapeutów: Ewolucja Intymności

Data: 11-12 października 2024 r.

Miejsce: Airport Okęcie / Online

Temat: Jak kształtuje się seksualność różnych pokoleń?

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe wydarzenie, które zgromadzi czołowych specjalistów w dziedzinie psychologii i psychoterapii, aby wspólnie zgłębić ewolucję intymności i seksualności wśród różnych generacji. Ogólnopolski Kongres Psychologów i Psychoterapeutów to doskonała okazja do zdobycia najnowszej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz rozwoju zawodowego.

Poznaj Naszych Ekspertów: Unikalne Perspektywy w Seksuologii i Psychoterapii

POLECAMY

Zapraszamy na nasz wyjątkowy kongres, gdzie spotkasz czołowych specjalistów z dziedziny seksuologii i psychoterapii, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

PhD Agata Loewe-Kurilla jest założycielką Instytutu Pozytywnej Seksualności i ekspertką w psychologii klinicznej, międzykulturowej oraz seksuologii. Jej praca z instytucjami międzynarodowymi i doświadczenie jako terapeutki czynią ją wyjątkowym prelegentem.

Prof. UAM dr hab. Katarzyna Waszyńska specjalizuje się w edukacji seksualnej i terapii małżeńskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej praca publicystyczna i akademicka wzbogaca debatę na temat psychologii i seksuologii.

Prof. dr n. hum. Dariusz Skowroński, Associate Professor na Temple University Japan Campus, Tokyo, przynosi międzynarodową perspektywę do tematyki seksuologii i relacji międzyludzkich.

Dr Robert Kowalczyk, kierownik Zakładu Seksuologii na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, znany z pracy terapeutycznej i licznych publikacji w dziedzinie seksuologii.

Dr Katarzyna Grunt-Mejer, badaczka związków niemonogamicznych i medykalizacji seksualności, działa aktywnie w projektach badawczych i terapeutycznych, promując nowatorskie podejścia do seksuologii.

To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest do wszystkich profesjonalistów zajmujących się psychologią i terapią, pragnących zgłębić najbardziej palące i współczesne tematy związane z seksualnością oraz relacjami.

Nasza konferencja to miejsce, gdzie eksperci omówią najgorętsze zagadnienia współczesnej seksuologii, dostarczając najnowsze spojrzenie na wyzwania i możliwości w pracy z klientami. Czy wiesz, jak chronić się przed cyberflashingiem na aplikacjach randkowych? Czy Tinder i podobne platformy są szansą czy zagrożeniem? Dowiedz się, jakie są najlepsze praktyki w pracy z klientami doświadczającymi przemocy związaną z otrzymywaniem niechcianych erotycznych zdjęć.

Przemierzając Pokolenia: Ewolucja Wzorców Intymności

Przemierzając pokolenia X, Y i Z, zastanówmy się, jak zmieniają się wzorce intymności i jak wpływają na nie nowe technologie oraz zmieniające się wartości społeczne. Czy dla młodych ludzi seks bez miłości jest równie ważny jak miłość bez seksu? Jakie nowe wyzwania stawiają przed nami długotrwałe związki i przelotne romanse? To tylko niektóre z pytań, na które znajdziesz odpowiedzi podczas naszej konferencji.

Warsztaty "HOT TABLE SESSION": Praktyczne Podejście do Wyzwań Seksuologii

Przeżyj emocje „HOT TABLE SESSION” podczas praktycznych warsztatów na żywo, gdzie analizowane będą case study dotyczące uzależnienia czy kompulsywnych zachowań seksualnych. Czy wiesz, kiedy masturbacja może zbliżyć partnerów, a kiedy hamować relacje? Jak rozpoznać seksoholizm i jakie są skuteczne metody terapii? Przedstawimy także najnowsze dane na temat wpływu substancji psychoaktywnych na życie seksualne oraz pokażemy jakie pytania zadawać, aby skutecznie diagnozować uzależnienie.

Zdobywaj Wiedzę i Rozwijaj Umiejętności na Kongresie "Ewolucja Intymności"

Emocjonalny rollercoaster po zdradzie – jak pomóc parom w odzyskaniu bliskości po zaistnieniu takiego zdarzenia? Jak pracować z wstydem i poczuciem winy? Jak kontrola wpływa na seks i jak poprzez pracę nad granicami przekazywać partnerowi swoje potrzeby?

Na zakończenie, przyjrzymy się zmieniającej się seksualności i związkom w Polsce. Jakie są największe wyzwania i jakie nowe podejścia do seksualności są nam potrzebne? Czy nasze społeczeństwo staje się bardziej otwarte na nowe doświadczenia? Czy rzeczywiście mamy tak duże problemy z seksualnością i relacjami?

Dołącz do Nas na Kongresie "Ewolucja Intymności"

Dołącz do nas na konferencji „Ewolucja Intymności. Jak kształtuje się seksualność różnych pokoleń?” i bądź częścią rewolucji w seksuologii i terapii! Nie przegap tej wyjątkowej okazji do nauki, wymiany doświadczeń i rozwoju zawodowego. Zarejestruj się już teraz i bądź gotowy na intensywną podróż przez najbardziej fascynujące aspekty współczesnej seksualności i relacji.

https://www.kongrespsychologiczny.pl/

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI