Travel Set od Curaprox – skuteczna higiena jamy ustnej w podróży

News

Wieloetapowa podróż, nocleg w nowym miejscu, długi dzień poza domem, czy po prostu brak dostępu do łazienki, to sytuacje, które znacznie utrudniają zachowanie prawidłowej higieny naszej jamy ustnej. Dodatkowo konieczność posiadania szczoteczki i pasty w dużym opakowaniu niekiedy wykluczają możliwość szybkiego i dyskretnego umycia zębów. Rozwiązaniem tego problemu są z pewnością kompaktowe zestawy podróżne zawierające najważniejsze elementy w mniejszych pojemnościach. Rozmiar Travel Set od Curaprox to tylko 9,5 cm na 6 cm, a mieści w sobie wszystko, co niezbędne do codziennej higieny jamy ustnej: szczoteczkę CS 5460, dwie szczoteczki międzyzębowe oraz pastę wybielającą BE YOU.

Travel Set został zaprojektowany tak, aby łączył wygodę użytkowania z nowoczesnym designem. To także nowa odsłona najpopularniejszych propozycji od Curaprox. W skład zestawu wchodzą trzy szczoteczki z mocowanymi uchwytami oraz 10 ml opakowanie pasty do zębów.

Szczoteczka manualna CS 5460 to bardzo miękka szczoteczka posiadająca 5460 włókien CUREN® o średnicy 0,1 mm. W połączeniu z techniką wykonywania małych kółeczek podczas mycia, ta delikatna szczoteczka idealnie pielęgnuje jamę ustną, nawet u osób dotkniętych paradontozą, chorobami dziąseł, z tendencją do krwawienia i opuchlizny. Dodatkowo, dzięki możliwości odczepienia wygodnej, ośmiokątnej rączki można ją schować nawet do kieszeni.

Mini szczoteczka międzyzębowa CPS Prime z dwiema wymiennymi główkami to klasyka sama w sobie. Jest niezwykle trwała i wygodna w użyciu, nie zawiera niklu, zatem może być stosowana przez alergików. Oprócz ergonomicznej budowy, posiada wyjątkowo delikatne, a za razem sprężyste włókna, które docierają do wszystkich trudno dostępnych miejsc bez ryzyka uszkodzenia dziąsła. Wystarczy jeden ruch tam i z powrotem, by z powodzeniem usunąć całą płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowych.

Wybielająca pasta BE YOU w opakowaniu o pojemności 10 ml ma specjalnie opracowaną formułę, która nie tylko odpowiada za rozpuszczanie substancji powodujących nalot i przebarwienia szkliwa, ale także dzięki owocowym dodatkom wspaniale odświeża i pozostawia przyjemny posmak. Dodatkowo pasta jest w 100% wegańska i może być stosowane codziennie.

Travel Set od Curaprox jest dostępny aż w sześciu energetycznych kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym, różowym, czerwonym oraz pomarańczowym.
 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI