Prezent na święta dla każdego - CEWE FOTOKSIĄŻKA!

News

Każde zdjęcie, które wykonasz telefonem, może przepaść nieodwracalnie, gdy zgubisz urządzenie albo je zepsujesz. To nie koniec świata, ale czy potrafisz zachować w pamięci, jak wyglądały Twoje dzieci w pierwszych latach życia i jak zmieniały się wraz z wiekiem? Gdy na Twojej głowie zacznie pojawiać się coraz więcej siwych włosów, wspomnienia zaklęte w zdjęciach staną się bezcenne. Utrwal je na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Na każdy rok lub tylko wyjątkowe okazje

Są tacy, którzy uwieczniają każdą chwilę życia dziecka. Są też tacy, którzy wolą wspomnieć tylko wyjątkowe chwile. Każda z tych postaw jest w porządku i stanowi okazję do stworzenia fotoksiążki ze zdjęciami, która może być świetnym prezentem świątecznym dla dziadków czy rodziców chrzestnych.

POLECAMY

Wybierz ulubione zdjęcia dziecka uwiecznione podczas wyprawy do ZOO, zimowego spaceru czy kąpieli w jeziorze i rozmieść na kartach fotoksiążki. Zrobisz to w kilku krokach z pomocą intuicyjnego kreatora i bieżącego podglądu twojego nowoczesnego albumu.

Wyselekcjonuj zdjęcia z najbardziej wzruszającymi momentami, jak pierwszy świadomy uśmiech, stawianie pierwszych kroków czy wyżynanie się pierwszego ząbka i rozłóż je wedle uznania w fotoksiążce. Obdaruj takim prezentem… siebie, jako rodzica. Nie zapominaj o samo rozpieszczaniu w tym magicznym czasie. Zasługujesz na to.

Fotoksiążka czy album – oto jest pytanie!

Gdyby Twoi rodzice lub dziadkowie mieli dostęp do dzisiejszych technologii, zamieniliby tradycyjne fotoalbumy na fotoksiążkę. Pozwala ona bowiem maksymalnie spersonalizować oprawę wspomnień. Wybierasz samodzielnie okładkę, wygląd stron, rodzaj papieru, a także na bieżąco formatujesz zdjęcia.

Fotoksiążka ma być prezentem, który będzie przywoływał wspomnienia przez wiele lat. Musi więc być idealna. Jeśli zdecydujesz się projektować je regularnie (np. każdego roku), stworzysz estetyczny regał, z którego z rozkoszą wyjmować będziesz fotoksiążki, by przeglądać zdjęcia. W pojedynkę albo w towarzystwie partnera lub dzieci.

Wygoda i estetyka na długie lata

Przeszkadzają Ci odrywające się folie w tradycyjnym albumie? Denerwujesz się, gdy wypadają z niego odklejone strony? Przeszkadza Ci ich różnorodny format i estetyka? To tylko kilka ze słabości tradycyjnej formy przechowywania zdjęć.

Tymczasem jeśli zdecydujesz się na fotoksiążkę, zdjęcia zostaną nadrukowane na strony jak w tradycyjnej książce. Nie będą się dzięki temu odklejać, wysuwać z koszulek i niszczyć wraz z czasem.

Nawet po upływie kilku dekad nadal wspomnienia zaklęte w fotografiach będą prezentować się estetycznie. A ty niezmiennie będziesz w stanie delektować się powrotami do minionych chwil, nawet gdy dzieci już dawno wyfruną z gniazda.

Do tego możesz zdecydować się na tożsamą estetykę fotoksiążek, aby prezentowały się piękne na regale. Mało tego! Możesz zdecydować czy wolisz fotoksiążki z zaledwie 26 stronami czy może aż 202 stronami. Wszystko zależy, jak wiele zdjęć zechcesz utrwalić. Może warto stworzyć fotoksiążkę z wszystkich zdjęć na Twojej komórce i zyskać miejsce na kolejne?

Więcej inspiracji na stronie cewe.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI