NeuroRÓŻNORODNI – zapraszamy na konferencję

Psychowieści

Konferencja "Neuroróżnorodni" to wydarzenie online skierowane do osób zainteresowanych tematyką spektrum autyzmu, w szczególności dojrzewaniem i dorosłością osób z ASD. Oferuje spotkania z ekspertami, naukowcami i praktykami, skupiając się na praktycznej wiedzy i najnowszych badaniach.

POLECAMY

To miejsce dla naukowców, specjalistów, rodziców, terapeutów oraz nauczycieli, zapewniające cenny wgląd w wsparcie osób neuroróżnorodnych.

Podczas Konferencji specjaliści tacy jak m.in.: dr Izabela Fornalik, prof. dr hab. Przemysław Bąbel, dr Halszka Witkowska, psycholog Martyna Czopowicz, psycholog Karolina Grzywacz i inni przedstawią swoje doświadczenia i dobre praktyki w pracy z osobami ze spektrum autyzmu. Dodatkowo na konferencję zaproszono rodziców i ich nastoletnie dzieci z ASD, którzy pokażą, jak ważna jest relacja i jakość komunikacji na linii dziecko-rodzic.

Więcej informacji, w tym szczegółowy program, informacje o prelegentach i możliwość zakupu biletu na konferencję, znajdują się na stronie https://www.neuroroznorodni.eu/.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI