Czas na prezenty! Książka to najlepszy wybór!

Prezenty z Charakterem

Pozytywni ludzie


Bernardo Stamateas, światowej sławy psycholog, terapeuta i specjalista od samorozwoju, podpowiada, jak odróżnić zdrowe kontakty od toksycznych. Daje proste wskazóki, jak lepiej komunikować się z otoczeniem, i radzi, jak uzdrowić siebie i swoje relacje z innymi, co pozwoli na czerpanie z nich znacznie więcej satysfakcji.

Sposobem na to jest m.in. otoczenie się ludźmi myślącymi pozytywnie, chcącymi się rozwijać, nieprowokującymi niepotrzebnych konfliktów. Z książki dowiemy się, jak ich rozpoznać, na jakie cechy zwrócić uwagę, a także jak uzdrowić swoje relacje z innymi ludźmi, aby czerpać z nich dobre nastawienie do życia. Bez takiego nastawienia i wsparcia z zewnątrz trudno realizować swoje plany i marzenia. Ta książka niewątpliwie niesie ze sobą pozytywne wibracje.

Jak rozpoznać i przyciągać do siebie pozytywnych ludzi?
Jak samemu nabrać optymizmu?
Jak nawiązywać oraz utrzymywać zdrowe relacje?

Codziennie spotykamy się z wieloma osobami. Niektóre z nich są toksyczne – przekazują otoczeniu swoje niezadowolenie i frustrację.
Nie przejmujmy ich negatywnej energii!
Pozytywni ludzie są pełni radości i empatii. Uważnie słuchają innych i dbają o ich potrzeby. Dzięki nim możemy czuć się najlepszą wersją samych siebie. Dlatego próbujmy świadomie wybierać towarzystwo – spędzajmy więcej czasu z tymi, którzy wydobywają z nas najlepsze cechy. Aby przyciągać takie osoby, zacznijmy od zmiany sposobu myślenia.

Seria poradników „Toksyczni ludzie”


Sztuka życia w dziewięćdziesięciu procentach polega na umiejętności stawiania czoła ludziom, których nie możesz znieść — z wielu cytatów, które pojawiają się w książce “Toksyczni ludzie” to właśnie ten tłumaczy, dlaczego książki Bernardo Stamateasa tak dobrze sprzedają się na całym świecie.

Argentyński psycholog, psychoterapeuta i seksuolog kliniczny postanowił przed sobą niełatwe zadanie: postanowił naszkicować dokładne, ale jednocześnie charakterystyczne i zrozumiałe dla laika, portrety psychologiczne typów ludzi, którzy zatruwają nam życie i, co najważniejsze, udostępnić narzędzia, które pozwolą się przed nim bronić.
Zdaniem Stamateasa ludzie toksyczni nie są w stanie wchodzić w zdrowe relacje, bo nigdy nie ujawniają swoich prawdziwych twarzy: ukrywają się za maskami, dzięki którym w oczach osób ze swojego otoczenia wydają się bardziej interesujący, ważni czy popularni. W kontaktach z ludźmi starają się jak więc mogą aby stłumić swoje prawdziwe — często wrażliwe, niedoskonałe, wadliwe — ja. Sztukę kamuflażu opanowali do perfekcji.

Książki Stamateasa należy traktować jako kompas, wytyczający trasę, po której będziemy bezpiecznie i skutecznie lawirować pomiędzy skupiskami toksycznych ludzi.

Pragnę zmiany


Wielu z nas potrzebuje zmiany.

Czujesz, że twoja kariera utknęła w miejscu?

Stoisz w obliczu kryzysu w związku?

Nie wiesz, co chciałbyś robić w życiu?

Ponieważ jesteśmy zagubieni, często trzymamy się kurczowo dawnych nawyków, boimy się zaryzykować i otworzyć na nowe możliwości.

Bernardo Stamateas, światowej sławy psycholog, terapeuta i specjalista od samorozwoju, podpowiada, jak nie bać się zmian, nawet gdy wiążą się z ryzykiem. Daje proste wskazówki i przedstawia strategie, które pomogą ci zacząć żyć swoim życiem, wprowadzać nowe projekty, urzeczywistniać marzenia.

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI