Szwedzkie nawilżenie - jesienna pielęgnacja wg. FOREO

News

Na nadchodzącą jesień zapewnij sobie zaawansowaną pielęgnację skóry, wspartą rozwiązaniami technologicznymi FOREO. I ciesz się... kojącym NAWILŻENIEM!

Nie ma nic bardziej magicznego niż mieniące się w słońcu złote liście, wrześniowe popołudnia i ostatnie, celebrowane podrygi ciepła. FOREO, szwedzki gigant beauty-tech, przedstawia pomysł na jesienną pielęgnację, która sprawi, że skóra będzie doskonale zaopiekowana przed zmianą sezonu.

Jesienna podstawa: dokładne oczyszczenie

Rozpocznij od perfekcyjnego oczyszczenia twarzy dzięki kultowej już szczoteczce sonicznej FOREO LUNA™ 4. Wyposażona w pulsacje T-Sonic i silikonowe wypustki, szczoteczka zapewnia delikatne, ale skuteczne oczyszczanie. Przy okazji eliminuje nadmiar sebum, martwy naskórek oraz pozostałości makijażu, aby wydobyć świeżą skórę. Dla najlepszego efektu wypróbuj dwuetapowe oczyszczanie, czyli TikTokowy hit ostatnich miesięcy, przy użyciu pielęgnacyjnych nowości FOREO: oczyszczającego balsamu, zamieniającego się w olejek LUNA™ Ultra-Nourishing Cleansing Balm (etap 1) oraz delikatnej jak chmurka pianki LUNA™ Micro-Foam Cleanser 2.0 (etap 2). Efekt? Piękna skóra z cudownym blaskiem!

Szklanka wody dla skóry

Jesienią warto wybrać produkt opracowany z myślą o spragnionej skórze, która potrzebuje silnego odżywienia. Zwróćmy też uwagę na składniki aktywne, jak kwas hialuronowy czy witamina E, pomagające zachować nawilżenie głęboko w skórze. Po nałożeniu maseczki, np. przy wsparciu urządzenia UFO 3, wyposażonego w lecznicze światła LED oraz termo- i krioterapię, świetnie sprawdzi się FOREO SUPERCHARGED™ HA+PGA Triple-Action Intense Moisturizer. To rozwiązanie typu "wszystko w jednym", czyli krem od FOREO który szybko poprawia elastyczność, zapobiega utracie wody i wzmacnia barierę ochronną.

Z tak odżywioną skórą można rozpoczynać jesienny sezon!

Wszystkie urządzenia i kosmetyki FOREO dostępne są na sephora.pl oraz w perfumeriach Sephora.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI