Postaw na swój rozwój

Artykuł sponsorowany

Interesujesz się psychologią, ale nie masz czasu albo możliwości, żeby podjąć takie studia? Chcesz zwiększyć swoje kompetencje w wykonywanym zawodzie lub się przebranżowić? Jeśli tak, to najlepszym wyborem są studia podyplomowe. Decydując się na nie, warto mieć na uwadze to, czy uczelnia realizująca nauczanie na wybranym kierunku oferuje coś więcej niż przekazanie suchej wiedzy zawodowej.

Dobrym przykładem jest Centrum Kształcenia Podyplomowego działające przy Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Uczelnia posiada obszerną ofertę studiów podyplomowych, kadrę dydaktyczną złożoną ze specjalistów i praktyków oraz realizuje rozszerzony program kształcenia.
W bogatej ofercie CKP przy AHE w Łodzi znajduje się ponad 100 kierunków realizowanych zarówno w trybie weekendowym, jak i on-line. Dużym zainteresowaniem cieszą się kierunki pedagogiczne oraz psychologiczne. Studenci, którzy je wybierają, nie tylko rozwijają kompetencje zawodowe, ale także uzyskują dodatkową wiedzę na temat siebie i swoich możliwości. Aspekt ten, choć często pomijany, jest bardzo istotnym elementem pracy zawodowej, ponieważ umożliwia podejmowanie świadomych, a zarazem słusznych decyzji. Szczególnym przykładem tego rodzaju kierunków jest terapia w modelu podmiotowym, która dedykowana jest przede wszystkim dyplomowanym psychologom, pedagogom i menadżerom.
– To kierunek, na którym stawiamy na samorozwój oraz wspieranie rozwoju innych poprzez cztery bloki tematyczne: otwarcie na zmianę świadomości, filozofię kreatywności, trening kreatywności oraz inne techniki rozwoju osoby, takie jak joga czy rebirthing – mówi Mariola Gidelska, kierownik CKP.
Niesłabnącą popularnością cieszą się również kierunki: psychologia sportu, psychologia biznesu, coaching w modelu kreatywnym i przygotowanie pedagogiczne, tak chętnie wybierane przez nauczycieli.
 

POLECAMY


Jak wygląda nauka on-line na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym?

Praktyczny wymiar zajęć
Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi kładzie nacisk na praktyczny wymiar zajęć. Są one przeprowadzane podczas organizowanych co dwa tygodnie weekendowych zjazdów lub realizowane on-line.
– Zdajemy sobie sprawę, że znaczna część naszych studentów to osoby czynne zawodowo, którym zależy na elastycznym grafiku zajęć. Dzięki nam oraz platformie zdalnego nauczania Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego zsynchronizowanie swojego planu dnia z nauką nie będzie stało na drodze do upragnionej kariery – tłumaczy Mariola Gidelska, kierownik CKP w Łodzi.

Polski Uniwersytet Wirtualny oferuje 20 kierunków on-line, w tym psychologię – studia licencjackie i jednolite magisterskie z nowoczesnymi specjalnościami.

Studiuj psychologię on-line
Na szczególną uwagę zasługuje kształcenie na kierunkach podyplomowych w formule on-line. Uczelnia wykorzystuje do tego platformę zdalnego nauczania Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego działającego przy AHE w Łodzi, który od 19 lat specjalizuje się w e-learningu akademickim. Wirtualne mury uczelni opuściło już ponad 20 000 studentów.

Również PUW w swojej ofercie posiada kierunek psychologia – studia licencjackie lub jednolite studia magisterskie dające uprawnienia do wykonywania zawodu. Natomiast osoby zainteresowane pedagogiką mogą studiować ją na I lub II stopniu.
 

Nowości w ofercie CKP:

 • Audyt śledczy
 • Bezpieczeństwo i ochrona danych w podmiotach leczniczych
 • Choreografia w specjalności taniec ludowy
 • Grafika komputerowa z elementami produkcji gier
 • Komunikacja wizualna i projektowanie graficzne w mediach
 • Logistyka transportu wrażliwych produktów ochrony zdrowia
 • Menadżer ochrony środowiska
 • Metodyka i metodologia pracy socjalnej
 • Terapia w modelu podmiotowym
 • Trener kalokagatii – rozwój ciała, umysłu i duszy poprzez jogę i kreatywność
 • Studia scenopisarskie
 • Sztuka – intermedialne działania wizualne
 • Zarządzanie w jednostkach samorządu terytorialnego – menadżer JST

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Studia on-line (I i II stopnia, jednolite studia magisterskie) - www.puw.pl
Studia podyplomowe, które możesz studiować w formie weekendowej lub on-line, znajdziesz na stronie: 
www.ckp-lodz.pl.

 

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:
tel. 42 29 95 637, 42 29 95 633, 42 29 95 638
e-mail: ckp@ahe.lodz.pl

Przypisy

  POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI