Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały PR

Wymiatasz! Uwierz w siebie i odważ się zostać mistrzem, w czym tylko zechcesz - Matthew Syed

Wydanie

Formaty

PDF

Jeśli czasem myślisz, że:


  • matematyka naprawdę wymaga wyjątkowych zdolności

  • w sporcie albo jest się dobrym, albo nie

  • nie jesteś ani trochę muzykalny


to znaczy, że napisałem tę książkę właśnie dla ciebie! Dzięki niej rzucisz wyzwanie wszystkim uprzedzeniom i stereotypowym przekonaniom, które cię ograniczają. Przekonasz się, że właściwe nastawienie to coś, co pomoże ci w realizacji twoich najśmielszych marzeń.


WIEM, że ci się uda. A niby skąd? – zapytasz. Z własnego doświadczenia! Nie jestem urodzonym sportowcem, a mimo to dwukrotnie zdobyłem mistrzostwo olimpijskie. I wiesz skąd jeszcze?
 Bo po prostu… WYMIATASZ!

O autorze:

Matthew Syed to jeden z najbardziej wpływowych współczesnych myślicieli; jest ekspertem w dziedzinie zarządzania wydajnością i zajmuje się złożonością procesów w świecie podlegającym szybkim przemianom. W swoich tekstach odwołuje się do licznych studiów przypadku i przykładów ze świata sportu, biznesu, edukacji i polityki. Matthew zagląda za kulisy sukcesu, pokazując, że nie możemy się rozwijać, jeśli nie jesteśmy gotowi uczyć się na własnych błędach.

Ma za sobą karierę sportową: przez prawie 10 lat był najlepszym polskim tenisistą stołowym. Dziś jest nagradzanym publicystą "The Timesa", uznanym mówcą motywacyjnym i częstym gościem mediów. Jest również autorem trzech bestsellerowych książek na temat nastawienia i zarządzania wynikami: Metoda Czarnej Skrzynki, Bounce oraz The Greatest.

Informacje szczegółowe:

Data premiery: 13.03.2019


Oprawa: miękka 


Wymiary: 148x208 mm 


Liczba stron: 160


Link do strony, gdzie można kupić książkę: 

http://bit.ly/wymiatasz