Siła empatii. 7 zasad zmieniających życie, pracę i relacje - Helen Riess

Dzięki lekturze tej książki nauczysz się jak: budować partnerskie relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu, być atrakcyjnym partnerem do rozmowy, sprawić, by ludzie czuli się przy tobie dobrze i bezpiecznie, dostrzegać problemy własne i innych, poprawnie rozwiązywać konflikty i być asertywnym, mówić o swoich potrzebach i rozumieć potrzeby innych.
Przełomowa i bardzo praktyczna książka dla psychologów, prowadzących szkolenia z komunikacji w relacjach zawodowych, szczególnie w pracy z pacjentem.

"Nic bardziej nie jest ludziom potrzebne w dzisiejszych czasach niż empatia, dla siebie nawzajem, dla planety i jej odwiecznych mieszkańców. Bardzo, bardzo potrzebna książka. Ludzie czytajcie i uczcie się empatii."
WOJCIECH EICHELBERGER

„Dar dla ludzkości, który pojawił się w samą porę
DANIEL J. SIEGEL, autor bestsellerów Psychowzroczność oraz Świadome rodzicielstwo

„Wciągająca lektura, pełna olśnień na temat tego, co właściwie się dzieje, kiedy zaczynamy rozumieć innych”.
SUZIE REIDER, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży reklam w Google

dr Helen Riess – profesor psychiatrii w Harvard Medical School, dyrektorka programu Empathy and Relational Science w szpitalu w Massachusetts (MGH). Członkini Konsorcjum ds. Badań nad Inteligencją Emocjonalną w Organizacjach. Opracowała naukowe podejście do empatii. Uznana na świecie pedagog, badaczka i prelegentka. Jej artykuł Empatia w medycynie – neurobiologiczna perspektywa opublikowany w „Journal of the American Medical Assosiation” w 2010 roku okazał się przełomowy dla wielu badaczy. Wielokrotnie nagradzana za swoje badania.

Link do strony, na której można kupić książkę: https://www.samosedno.com.pl/psychologia/2096-sila-empatii--9788366237926.html

Wybierz format