Cudowna moc roślin. Zielone uzdrowicielki ciała i duszy - Fran Bailey

Z roślinami łączy nas pierwotna więź. Pomagają nam zaspokajać podstawowe potrzeby, od powietrza, którym oddychamy, przez schronienie, ciepło, leki, po pokarm, który spożywamy. Pielęgnowanie roślin łagodzi fizyczne i psychiczne objawy stresu. Samo patrzenie na nie i dotykanie ich poprawia nastrój. W czasie choroby przebywanie wśród zieleni przyspiesza proces leczenia i powrót do zdrowia. Poza tym rośliny są po prostu piękne.

Niniejsza książka jest pomyślana jako przewodnik, który pomoże ci poznać cudowną moc roślin. Podzielona na przejrzyste rozdziały jasno przedstawia uzdrawiającą moc roślin i wskazuje te, które zapewnią Ci spokój i relaks, świeże powietrze, dobry sen, poprawę samopoczucia, zmniejszą stres, poprawią sprawność umysłu i koncentrację czy ułatwią kontakt i porozumienie z ludźmi. Poznaj zatem cudowną moc roślin.

Informacje szczegółowe:

Data premiery: 16 października 2019

Oprawa: twarda

Liczba stron: 190

Wydanie: pierwsze

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://www.empik.com/cudowna-moc-roslin-wspaniale-rosliny-ktore-uzdrowia-cie-na-ciele-i-duszy-bailey-fran,p1231965829,ksiazka-p?gclid=EAIaIQobChMI_pGamtOR5QIVkhoYCh39Ow-JEAYYASABEgI2iPD_BwE[&]gclsrc=aw.ds

Wybierz format