Cel. Odkryj, określ, osiągnij

Wydawnictwo Helion
Paulina Mechło, Aneta Rostkowska-Gerlach

By osiągnąć zamierzony cel, trzeba najpierw... określić, jaki to cel. Innymi słowy, musisz siebie poznać i dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne. Ta konkretna książka wyposaży Cię w narzędzia, dzięki którym odkryjesz, czego naprawdę pragniesz, a potem wyznaczysz do tego drogę.

Znajdź sobie przytulne miejsce. Przygotuj kredki, długopisy, flamastry. Zaplanuj czas na serię sesji ze sobą, najlepiej w kilkudniowych odstępach. Zanim wybierzesz się na to spotkanie, upewnij się, że telefon jest wyłączony, a do Twojej samotni nikt nie będzie zaglądać.
Startujemy!

Na dobry początek wyobraź sobie, że nie ma możliwości porażki...

O autorkach:

Paulina Mechło — psycholog, neurokognitywista. Jest laureatką nagrody Teofrasta za książkę Trening intelektu — wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni. Prowadzi autorskie treningi grupowe oraz indywidualne usprawniające intelekt i funkcje poznawcze dla osób w różnym wieku zarówno w języku polskim jak i angielskim. Współpracuje z Uniwersytetami III Wieku oraz fundacjami zajmującymi się seniorami.

Aneta Rostkowska-Gerlach - od 2011 roku dyplomowany coach, mentor, partner sparingowy – pomaga ludziom odnaleźć i podnieść satysfakcję zawodową. Ukończyła Podyplomowe Studium Coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji. Aktywnie biorze udział w kampanii POZNAJ COACHING, pisze artykuły, uczestniczy w spotkaniach, szkoleniach branżowych.
Wcześniej, przez 15 lat pracowała w największych korporacjach na stanowiskach kierowniczych w marketingu.

Wybierz format