Pokaż ❯
Pokaż ❯
Pokaż ❯

Wydania specjalne charakterów

Wydanie specjalne „Charaktery seks”

„Charaktery Seks” to odpowiedzi na trudne pytania, których czasem nie zadajecie sobie nawzajem. To wydanie specjalne poruszające tematy doświadczania orgazmu, pożądania w związkach z ponad 20-letnim stażem, fantazji seksualnych i udanego seksu, dzięki którym Twoja relacja intymna zacznie przynosić satysfakcję obojgu partnerom.

Misją naszego magazynu jest popularyzowanie wiedzy psychologicznej i seksuologicznej w sposób zrozumiały dla czytelnika. Przybliżamy naszym odbiorcom najnowsze doniesienia ze świata seksuologii, psychologii relacji i miłości oraz tłumaczymy, jak wiedzę i naukę przełożyć na realia codziennego życia, budować zdrowe relacje i dobre życie seksualne w poczuciu szczęścia, akceptacji i spełnienia.

Nr 0/2022

Październik
ZAMÓW

W TYM NUMERZE m.in.:

 • Jak zachować pożądanie po 20 latach związku i dlaczego jest to tak ważne?
 • Kiedy świeżo upieczeni rodzice mają czas na rozkosz?
 • Jak wyprosić z sypialni wszelkie lęki i wstyd?
 • Największy afrodyzjak – fantazje seksualne
 • Na czym polega seksualność dziecka?
 • TEMAT NUMERU – Kochanie jak sztuka. O satysfakcji płynącej z seksu, rozmawiają Zbigniew Izdebski i Dorota Krzemionka
 • Self care = sex care, czyli jak zaopiekować się sobą i swoim życiem, także intymnym
 • Seksualny performance – piękna sztuka kochania

Wydanie specjalne „Charaktery Extra” Najlepsze artykuły na 25-LECIE!

„Charaktery Extra – najlepsze artykuły na 25-lecie!” to wydanie szczególne, które zawiera artykuły poruszające tematy psychologiczne w sposób zrozumiały dla czytelnika. To nasz 25-letni zbiór cennych wskazówek i wiedzy, które wspólnie z naszymi czytelnikami chcemy eksplorować i poznawać.

W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań jak m.in.: co nam przeszkadza żyć pełnią życia, dlaczego kobiety biorą na siebie „zarządzaniem samopoczuciem” wszystkich wokół, dlaczego popełniamy błędy i dokonujemy nieracjonalnych wyborów oraz od czego zależy nasze poczucie szczęścia i jak wpływa na nasze życie. Nasi autorzy w sposób zrozumiały odpowiadają na te pytania, przekraczają granicę i dają Ci refleksje do zmian w codziennym życiu.

Nr 1/2022

Marzec
ZAMÓW

W TYM NUMERZE m.in.:

 • Rodzina kołem się toczy, czyli o tym, jak przerwać błędne koło rodzinnych losów
 • Gdy już prysły zmysły – jak obudzić w związku dawną namiętność?
 • TEMAT NUMERU – Myśli i słowa, które pomagają żyć. Co nas wspiera, a co nam przeszkadza w drodze ku samym sobie
 • Nie ma mety – w jaki sposób poradzić sobie ze światem, z którego nie jesteśmy zadowoleni?
 • MY – razem czy osobno – o wspólnotowości i indywidualizmie w komunikacji
 • Kiedy nic się nie dzieje, zdarzają się najważniejsze rzeczy – dlaczego trudno nam pozostać sam na sam ze sobą?
 • Szkoda niecałkowita, czyli o postrzeganiu straty
 • Miłość jak talia kart – o czym myślą mężczyźni i czego pragną kobiety?

Wydanie specjalne „Charaktery Extra – najlepsze rozmowy na 25-lecie!”

„Charaktery Extra – najlepsze rozmowy na 25-lecie!” to zbiór wyjątkowych rozmów z wyjątkowymi gośćmi, którzy na łamach naszego czasopisma dzielą się z czytelnikami złotymi myślami, które mogą im pomóc odnaleźć jaśniejszą stronę życia, spojrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy i docenić to, „co tu i teraz”.

Przygotowaliśmy wartościowe rozmowy, które niekoniecznie ustrzegą Cię przed życiowym rollercoasterem i rozwiążą wszystkie problemy, jednak z pewnością nakierują, jak pozostać w zgodzie z samym sobą oraz innymi ludźmi, którzy są dla Ciebie ważni.

Nr 2/2022

Czerwiec
ZAMÓW

W TYM NUMERZE m.in.:

 • Pod wpływem demona seksu – czym właściwie jest uzależnienie od seksu i dlaczego jest niebezpieczne?
 • Wyjdź do ludzi, czyli o tym, w jaki sposób przyjaźń chroni ciało i umysł
 • Most na rzece niepewności – czym jest zaufanie i jak działają jego mechanizmy?
 • TEMAT NUMERU – Rozmowy, które towarzyszą nam w drodze przez życie. Co nas kręci, za czym podążać
 • Ludzie, którzy widzą i czują więcej – w jaki sposób iść przez życie, gdy jesteś osobą wysoko wrażliwą?
 • Miłość nie zrobi świata na cacy – jak można postrzegać miłość?
 • Prawda pod fejkiem, czyli jak odróżnić w sieci autentyczne informacje od fake newsów?
 • Na głodzie ludzi, czyli o pokonywaniu samotności

W tym numerze:

 TEMAT NUMERU

Kochanie jak sztuka. O satysfakcji płynącej z seksu, rozmawiają Zbigniew Izdebski i Dorota Krzemionka

„Aż 42% kobiet przyznaje, że czasem udają orgazm. Co więcej, 29% mężczyzn ma tego świadomość.” Prof. dr hab. Zbigniew Izdebski rozmawia z Dorotą Krzemionką o satysfakcji płynącej z seksu. Porusza tematy związane z reakcjami seksualnymi kobiet, orgazmem u Pań, czynnikami mającymi wpływ na zaspokojenie seksualne, poczuciem bezpieczeństwa i kryzysach we wzajemnej komunikacji. To szczera rozmowa dającą do myślenia i refleksji nad własnym związkiem, sferą seksualną i trwałością relacji.

Myśli i słowa, które pomagają żyć. Co nas wspiera, a co nam przeszkadza w drodze ku samym sobie

Zastanawiałeś się kiedyś, co tak naprawdę przeszkadza Ci w skupieniu się na teraźniejszości i życiu pełnią życia? Dlaczego chcemy przeżyć nasze życie wegetując, zamiast cieszyć się chwilą, kierować pasją i odczuwać istnienie wszystkimi zmysłami? Dlaczego sami podcinamy sobie skrzydła i nie chcemy zostać kowalami własnego losu? Na te pytania odpowiada prof. dr hab. Wiesław Łukaszewski, który na łamach naszego czasopisma pisze o konsekwencji, porównywaniu się do innych, radości i wyborze. To cenna lekcja, która pozwoli Ci inaczej spojrzeć na własne życie.

Rozmowy, które towarzyszą nam w drodze przez życie. Co nas kręci, za czym podążać

Rozmowa pomiędzy dr Dorotą Krzemionką, a dr hab. Mirosławą Huflejt-Łukasik, która porusza niezwykle istotny temat w życiu każdego człowieka, jakim jest pójście własną drogą, stawianie sobie celów i poszukiwanie sposobów, które pomogą nam je osiągnąć.

„Byśmy mogli być w pełni sobą i dążyć do własnych celów, musimy być przekonani o tym, że jesteśmy kompetentni, mamy coś ważnego do powiedzenia i w różnych sytuacjach poradzimy sobie”. Pozytywna samoocena jest niezwykle ważna w życiu każdego z nas, dlatego warto ją w sobie odkryć i pielęgnować. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule Co nas kręci, za czym podążać, który jest dostępny na łamach magazynu „Charaktery Extra – najlepsze rozmowy na 25-lecie!”

CO W NUMERZE

Relacje intymne młodych rodziców – jak to naprawdę wygląda?

Pojawienie się na świecie dziecka może wywrócić życie młodych rodziców do góry nogami i dotyczy to także sfery seksualnej. Co możesz zrobić, aby na nowo odnaleźć siebie i miłość w sypialni oraz dać sobie i partnerowi przestrzeń do bliskości?

Życie erotyczne na zakręcie. Jak mieć satysfakcję w łóżku po 20 latach

Zastanawiasz się, jak może wyglądać Twój związek po kilkudziesięciu latach bycia razem? Obawiasz się, że Wasza relacja się zmieni, ogień w łóżku zgaśnie, a Wy oboje będzie sfrustrowani tym, co dzieje się w Waszym życiu? Nie obawiaj się, Twoje lęki i wątpliwości rozwiejemy w tym artykule.

Więcej niż dwoje… Czym tak naprawdę jest związek

Poliamoria to miłość, która łączy więcej niż dwie osoby. Co naprawdę w sobie kryje, czym na pewno nie jest i jak wygląda seks w związkach poliamorycznych? Na te pytania odpowiada dr n. hum. Dariusz Skowroński.

Wszystko na mojej głowie

Artykuł napisany przez Natalię de Barabro, w którym porusza temat kobiet-wybawicielek, które zajmują się „zarządzaniem samopoczuciem” świata wokół nich. Jaką cenę za to płacą?

Kiedy czekać, z czym nie zwlekać

Co w naszym życiu możemy odłożyć na później, a z czym nie warto zwlekać? Czy istnieje moment, w którym możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że na coś już jest za późno? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule autorstwa Piotra K. Oleś.

Na skróty prosto w… maliny!

Dlaczego głupie zachowania zdarzają się ludziom bardzo inteligentnym, którzy mają wysoką pozycję i władzę? Czemu właściwie popełniamy błędy i podejmujemy irracjonalne decyzje? Ciekawe przykłady przedstawia prof. dr hab. Dariusz Doliński w swoim artykule.

Sposoby na samopoznanie

Żyj uważnie wobec otaczającego świata, innych ludzi, wreszcie samego siebie. Skup się na refleksji nad codziennymi zdarzeniami, które pomogą Ci poznawać i tworzyć siebie na nowo. Jak tego dokonać? Dowiesz się z rozmowy Pauliny Pająk z dr hab. Agnieszką Popiel.

Pod wpływem demona seksu

Rozmowa, która zapada w pamięć i prowadzi do refleksji. Piotr Żak ze Zbigniewem Lwem-Starowiczem poruszają temat uzależnienia od seksu i konsekwencji, do których może doprowadzić. To temat trudny, który może zagrażać trwałości związku i relacji między partnerami.

Oszukując samych siebie

„Gdy prawda wydaje się zbyt trudna do zniesienia, uciekamy w kłamstwa, pozwalamy, by rządziły naszym życiem. Początkowo ratują nam życie, ale z czasem sprawiają, że cierpimy coraz bardziej”.
Dlaczego oszukujemy samych siebie? Czemu służą wypowiadane codziennie kłamstwa?

„Charaktery Seks” to wyjątkowy magazyn, który został stworzony z myślą o tych z Was, którzy chcą dowiedzieć się więcej o strefie seksualnej. Na łamach czasopisma znajdziesz niepublikowane nigdzie wcześniej artykuły, które zostały napisane przez wybitnych specjalistów, seksuologów, psychologów i psychoterapeutów. Piszą dla nas m.in.: Katarzyna Kucewicz, prof. UAM dr hab. Katarzyna Waszyńska, prof. dr hab. Zbigniew Izdebski czy dr n. hum. Dariusz Skowroński.

Zakup „Charakterów Seks” daje Ci dostęp do aktualnej wiedzy związanej z seksuologią, miłością i psychologią. Podpowiadamy, jak zawarte w czasopiśmie wskazówki przełożyć na życie codziennie, abyś mogła/mógł zbudować trwałą relację ze swoim partnerem i zadbać o Wasze życie seksualne.

Kup wydanie „Charaktery Seks” w atrakcyjnej cenie,
a numer wyślemy bezpośrednio do Twojego domu
- bez dodatkowych kosztów wysyłki!

 brutto

CENA ZA NUMER EXTRA

„Charaktery Extra – najlepsze artykuły na 25-lecie!” to magazyn, który został stworzony z myślą o naszych czytelnikach: zarówno tych czytających „Charaktery” od wielu lat, jak i tych z Państwa, którzy dopiero zaczynają przygodę z naszym czasopismem. To zbiór najlepszych artykułów na 25-lecie, które poruszają tematy szczęścia w życiu człowieka, vademecum podróży przez życie, rozwijania samokontroli oraz silnej woli, a także recepty na udany związek.

„Charaktery Extra – najlepsze artykuły na 25-lecie!” zostały stworzone przez psychologów, psychoterapuetów i wielu specjalistów pod czujnym okiem dr Doroty Krzemionki – redaktor naukowej. Piszą dla nas m.in. prof. dr hab. Wiesław Łukaszewski, Natalia de Barbaro, Zofia Milska-Wrzosińska, dr Ewa Woydyłło oraz prof. dr hab. Janusz Czapiński.

Kup wydanie „Charaktery Extra – najlepsze artykuły na 25-lecie!” w atrakcyjnej cenie,
a numer wyślemy bezpośrednio do Twojego domu

 brutto

CENA ZA NUMER EXTRA

„Charaktery Extra – najlepsze rozmowy na 25-lecie!” to wydanie specjalne magazynu „Charaktery”. To również zbiór szczególnych rozmów poruszających wiele tematów, które dotyczą każdego z nas. Być może wywołają uśmiech na Twojej twarzy, być może skłonią Cię do refleksji nad swoim życiem, a może będą stanowiły pomocne narzędzie, które pozwoli Ci zawalczyć o własne „ja” w zgodzie ze sobą i innymi ludźmi.

„Charaktery Extra – najlepsze rozmowy na 25-lecie!” zostały stworzone przez psychologów, psychoterapuetów i wielu specjalistów. Rozmowy zostały przeprowadzone m.in. z Piotrem Fijewskim, Ignacym Karpowiczem, prof. dr hab. Ewą Trzebińską, prof. Rafałem Ohme czy prof. dr hab. med. Zbigniewem Lwem-Starowiczem.

Kup wydanie „Charaktery Extra – najlepsze rozmowy na 25-lecie!” w atrakcyjnej cenie,
a numer wyślemy bezpośrednio do Twojego domu

 brutto

CENA ZA NUMER EXTRA

Kup w pakiecie

Masz niepowtarzalną okazję, aby kupić wszystkie trzy wydania: „Charaktery Seks”, „Charaktery Extra – najlepsze artykuły na 25-lecie!” oraz „Charaktery Extra – najlepsze rozmowy na 25-lecie!” w pakiecie i w atrakcyjnej cenie! To skondensowana dawka wiedzy, szczerych rozmów, wskazówek i trudnych tematów – opracowana przez największych autorytetów w dziedzinie psychologii, seksuologii i psychiatrii.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup 3 magazynów w pakiecie,
to otrzymasz nie tylko wyjątkowe czasopisma pełne wiedzy, lecz także

PREZENT - 90-dniowy dostęp do platformy Charaktery Plus.

Nie zwlekaj – promocja trwa do wyczerpania zapasów!

74,70 zł brutto

CENA ZA 3 NUMERY EXTRA + PREZENT

Przejdź na stronę główną
https://charaktery.eu/