Autor: Electrolux

        

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Znamy laureatów III edycji konkursu „Ogródki ze smakiem”!

19 kwietnia br. jury III edycji konkursu „Ogródki ze smakiem”, zainicjowanego przez markę Electrolux, wybrało przedszkola, do których trafią ogródki warzywne – nagrody główne w konkursie. Werdyktem jury ogródkami będą cieszyć się dzieci z pięciu przedszkoli, które nie tylko zdobyły największą liczbę głosów, ale też w kreatywny i oryginalny sposób zaprezentowały swoje pomysły na wykorzystanie ogródka w zajęciach edukacyjnych promujących proekologiczne postawy. W 2024 roku „Ogródki ze smakiem” pojawią się w Rudzie Śląskiej, Milówce, Trzebielu, Kątach i Lublinie.

Czytaj więcej

„Ogródki ze smakiem” – startuje III edycja konkursu, w którym możesz wygrać ogródek warzywny dla przedszkola swojego dziecka!

21 marca br. rusza III edycja ogólnopolskiej akcji „Ogródki ze smakiem”, w ramach której przedszkola w całej Polsce mogą wygrać ogródki warzywne. Inicjatorem projektu i fundatorem nagród jest szwedzka marka Electrolux.

Czytaj więcej

Znamy zwycięzców II edycji ogólnopolskiego konkursu „Ogródki ze Smakiem”

Zakończono obrady jury konkursu „Ogródki ze smakiem”, zainicjowanego i organizowanego przez szwedzką markę Electrolux. To druga edycja konkursu, który w swoich założeniach wspiera proekologiczną edukację dzieci w wieku przedszkolnym. Konkurs zaangażował dzieci, rodziców i nauczycieli z całej Polski. Głównymi nagrodami są ogródki warzywne, a laureaci drugiego miejsca otrzymają mobilne miniogródki w donico-szklarniach.

Czytaj więcej

Zasiewamy w dzieciach pasję do ogrodnictwa i miłość do warzyw!

„Ogródki ze smakiem” – 21 marca startuje II edycja ogólnopolskiego konkursu. Do wygrania aż 10 ogródków!

Czytaj więcej

Mali ogrodnicy do dzieła! Trwa ogólnopolska akcja edukacyjna „Ogródki ze smakiem”.

6 kwietnia ruszył ogólnopolski program edukacyjny, w ramach którego odbywa się konkurs „Ogródki ze smakiem”. Przedszkola z całej Polski będą mogły powalczyć o nagrodę główną – ogródek warzywny, w którym prowadzić będą działalność edukacyjną wśród najmłodszych na temat ekologii. Celem konkursu jest zaznajomienie dzieci, rodziców i opiekunów z ideą dbania o środowisko, niemarnowania żywności oraz produkowania mniejszej ilości odpadów. Inicjatorem akcji jest marka Electrolux, która namawia do mądrego korzystania z zasobów oraz proekologicznych wyborów.

Czytaj więcej