Złodziejka Dusz - Renata Kosin

Czy da się być jednocześnie roztargnioną perfekcjonistką i chaotyczną pedantką? Czy można nie cierpieć brudu, ale w radosnym oszołomieniu wdychać zapach kurzu i starych książek? I czy wypada ponad wszystko wielbić ład, a jednocześnie mieć kompletnie zabałaganione życie?


Oczywiście że tak! O ile jest się kimś takim, jak Anastazja Niebieska – zwariowana bibliotekarka i roztrzepana fanatyczka porządku. Z pozoru świetnie zorganizowana, nie potrafiąca jednak dojść do ładu z samą sobą. Najbezpieczniej czuje się wśród starych książek, za to trochę gorzej wśród ludzi, co z czasem spróbuje zmienić pewien uroczy miłośnik tajemnic i zagadek…
Anastazja poznaje go po przeprowadzce do starej rodzinnej willi. To, co miało być tymczasowym rozwiązaniem, gmatwa jej życie jeszcze bardziej.
Kiedy odkrywa pewien sekret, uświadamia sobie, że nie wszystko w jej życiu działo się przez przypadek…


O autorce:

RENATA KOSIN - autorka pięknych powieści obyczajowych z tajemnicami z przeszłości w tle. Urodziła się i wychowała na Podlasiu. Obecnie na stałe mieszka na skraju malowniczego warmińskiego miasteczka, gdzie znajduje spokój, ciszę oraz inspirację do tworzenia kolejnych historii, którymi dzieli się ze swoimi czytelnikami.Informacje szczegółowe:

Premiera: 05.09.2018 


Numer wydania: I 


Oprawa: miękka


Liczba stron: 384

Format: 140x200

Cena: 39,90 zł

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://www.empik.com/zlodziejka-dusz-kosin-renata,p1202667024,ksiazka-p

Wybierz format