Zadurzenie - Eve Ainsworth

Will jest przystojnym, pewnym siebie siedemnastolatkiem, który podoba się wszystkim dziewczynom. Potrafi być też opiekuńczy. Wydaje się być ucieleśnieniem wszystkich marzeń nie tylko zakompleksionej czternastoletniej Anny. Ale to właśnie na nią zwrócił uwagę. Annie trudno jest w to uwierzyć, a jej miłość, niestety, jest ślepa. Stopniowo, początkowa sielanka ustępuje miejsca toksycznym zachowaniom Willa, który oczekuje, że Anna będzie dokładnie taka, jak on chce . Dziewczyna ma robić dokładnie to, co on chce i nie powinna tracić czasu na przyjaciół zazdrosnych o niego - jej superchłopaka. Przecież ma Willa! A to powinno jej wystarczyć - to musi jej wystarczyć, bo właśnie tego oczekuje od niej Will.

Książka w perfekcyjny sposób przedstawia obraz toksycznego związku młodych ludzi. Podobnie jak w poprzednim tytule Autorki, w książce „7 dni” - problem ten poznajemy z dwóch perspektyw. Dzięki temu czytelnik ma pełniejszy obraz relacji, poznaje też pobudki zachowań, reakcje bohaterów i ich najbliższego otoczenia.

Informacje szczegółowe:

Rodzaj literatury: Obyczajowa


Okładka: Miękka


Format: 145x205


Wydanie: Pierwsze


Liczba stron: 256
ISBN: 978-83-7983-911-7


Cena: 24,90


Link do strony księgarni, gdzie można kupić książkę: http://www.zielonasowa.pl/akcje/zadurzenie


O autorce:


Eve Ainsworth – Jako młoda dziewczyna, Eve lubiła opowiadać historyjki ptaszkom w ogrodzie. Potem nauczyła się pisać i otworzył się przed nią nowy świat. Od tego momentu nie przerwała ani na moment. Po studiach zaczęła karierę w biznesie, ale szybko zaczęła się łapać na tym, że patrzy przez okno i marzy o pracy pisarki. W końcu porzuciła swe biuro na siódmym piętrze i zajęła się najpierw wsparciem duchowym, a potem pedagogicznym w wielkiej, miejscowej szkole ponadpodstawowej. Nastoletnia młodzież, z którą przyszło jej pracować, zaczęła wpływać na jej sposób myślenia i codziennie dostarczać inspiracji. 
Powieść "Siedem dni" wyrosła z przekonania, że każda historia ma dwie strony, a dręczyciele również mogą być ofiarami. Eve wiedziała, że chce pisać mocne, przejmujące powieści współczesne. Powieści, w który młodzi ludzie mogli odnaleźć swój świat. Ma nadzieję, że jej się udało.
Eve mieszka w West Sussex z mężem, dwójką dzieci i stukniętym kotem o imieniu Ziggy. Wciąż opowiada ptakom historyjki, ale tylko wtedy, gdy nikt nie patrzy.

Wybierz format