Wszystko zaczyna się w głowie, a kończy, gdy nie działasz - Karolina Cwalina-Stępniak

Autorka na swoim przykładzie udowadnia, że każdy sukces wynika z ciężkiej pracy i zaangażowania. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli chcemy żyć na swoich warunkach, realizować swoje marzenia, swoje cele, musimy mieć świadomość, że to wypadkowa pasji i ciężkiej pracy. Jak znaleźć swój cel, jak go zrealizować i jak utrzymać się na fali sukcesu przeczytacie w książce „Wszystko zaczyna się w głowie, a kończy gdy nie działasz”.

O autorce:

Karolina Cwalina-Stępniak, Professional Certified Coach w ICF - PCC ICF oraz Family Coach. Przepracowała już ponad 2300 godzin z Klientami. Posiada certyfikat potwierdzający ukończenie treningu „ Coaching Prowokatywny”, prowadzonego przez Jaapa Hollandera, akredytowanego przez Instytut Komunikacji Prowokatywnej PROVOCARE. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Studiów Podyplomowych „Coaching Profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego a także „The Art and Science of Coaching” na Erickson International College akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła szkolenie Family Coaching pod okiem Marylin Atkinson, założycielki Erickson International College oraz propagatorki coachingu na całym świecie. Członek International Coach Federation (ICF). Specjalizuje się w obszarach zarządzania oraz organizacji czasem.

Założycielka firmy szkoleniowo - coachingowej oraz autorka programu dla kobiet „Sexy zaczyna się w głowie”, który oferuje szeroki program warsztatowo - szkoleniowy. Specjalista w zakresie prowadzenia life coachingu, który wpływa na podniesienie jakości stylu życia. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów w pracy zarówno z jednostkami indywidualnymi jak i podczas przeprowadzonych warsztatów motywacyjnych w wielu firmach oraz wystąpieniach publicznych. Występuje często w mediach jako specjalista z zakresu rozwoju osobistego oraz pisze na różnorodnych portalach biznesowych oraz lifestylowych swoje felietony eksperckie.

Współautorka artykułu „Prawne uwarunkowania Coachingu” opublikowanego w Coaching Review nr 1/2013. Specjalizuje się w pełnowymiarowym diagnozowaniu kompetencji pracowników: zarządzanie czasem, organizacja, wiara we własne możliwości, praca w zespole (team coaching), motywacja, wytrwałość.

Informacje szczegółowe:

Data premiery: 16 października 2019

Format: 165 x 220

Liczba stron: 208

Numer wydania: I

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://sensus.pl/go-Wszystko-zaczyna-sie-w-glowie-S