Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały PR

Spa dla umysłu. Zadbaj o siebie, by zadbać o innych - Rafał Ohme, Ula Dąbrowska

Wydanie

Formaty

PDF

Skąd brać zapał do działania? Jak dbać o kreatywność? Jak ładować akumulatory i w pełni odpoczywać? Jednym słowem – jak odnaleźć się w nieustannie zmieniającej się rzeczywistości, jak nie zwariować w świecie pełnym cyfrowych technologii, a jednocześnie, jak pielęgnować podstawowe wartości, odkrywać w sobie talenty i cieszyć się życiem? To wydaje się trudne, ale dzięki właściwym umiejętnościom może stać się łatwiejsze. Rafał Ohme proponuje wyjątkowy trening emocji, który zwiększa wydajność, dodaje siły i zapobiega wypaleniu. Premiera książki „Spa dla umysłu” Rafała Ohme i Uli Dąbrowskiej już 5 czerwca.

Najlepszą salą do gimnastykowania emocji jest spa – miejsce i czas, gdy można poświęcić pełną uwagę tylko sobie i swojej regeneracji. Rafał Ohme, czerpiąc ze swojej wiedzy o psychologii i mózgu oraz lat doświadczeń w biznesie oraz biolożka Ula Dąbrowska zapraszają do Mind Spa - wielozmysłowego, nieco egzotycznego, a miejscami dzikiego treningu emocji i zestawu wyjątkowych zadań, które zmuszają szare komórki do „stretchingu” i nierutynowej pracy. Wprowadzenie przynajmniej części tych ćwiczeń sprawi, że życie stanie się pełniejsze i kolorowe, wytworzy się w nim dobra energia związana z eksperymentowaniem, poznawaniem nowości, dziwieniem się, smakowaniem i zabawą. Dzięki temu, że zadbasz o siebie, będziesz dbać o innych.

Rafał Ohme wraz z Ulą Dąbrowską oraz ekspertami związanymi z nauką, biznesem, sportem i kulturą pokazują:

  • jak wypracować otwartość na zmiany, a jednocześnie odkrywać nowe pasje i talenty;
  • w jaki sposób nabyć elastyczność myślenia i działania;
  • jak nauczyć się krytycznego myślenia i samodzielnego zdobywania wiedzy;
  • w jaki sposób skutecznie walczyć ze stresem.

Jeśli zaczniesz wykonywać chociaż część ćwiczeń Mind Spa, zobaczysz, że życie stanie się bardziej kompletne, a na pewno barwniejsze. Nie tylko twoje – skorzystają twoi bliscy, sąsiedzi i współpracownicy. Ktoś kiedyś powiedział, że „kiedy zmienisz sposób patrzenia na świat, możesz zmienić świat, który widzisz”. Trening emocji zmienia sposób patrzenia na świat i na siebie. Czy przyjmujesz zaproszenie do Mind Spa?

(fragment książki)

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 5 czerwca 2019

Numer wydania: I

Liczba stron: 384

Format: 206 x 158 x 37

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://www.empik.com/spa-dla-umyslu-ohme-rafal,p1222782996,ksiazka-p

Komentarze ()

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz