Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały PR

Protektor — Jola Czemiel

Wydanie

Formaty

PDF

Benedict Rutherford, najemnik zmęczony życiem, otwiera w Londynie biuro detektywistyczne. Już pierwszy klient uświadamia mu, że nie da się uciec od przeszłości. Mimo że zlecenie wydaje się banalnie proste: odnalezienie notesu i odebranie kilku starych skrzyń, jego wykonanie okaże się największym wyzwaniem w karierze Rutherforda. Gra, w którą został wplątany, może mieć tragiczne konsekwencje dla niego i całej ludzkości.

Towarzyszy mu piękna agentka Sara i grono przyjaciół, którzy nieprzypadkowo wplątali się w tę misterną intrygę. Tropieni przez bezlitosnych zabójców, próbują dotrzeć do osoby, która za tym wszystkim stoi. Czy uda im się wyjść cało z niebezpiecznej misji? Jaką mroczną historię skrywają mumie sprzed kilku tysięcy lat? I kim tak naprawdę jest tajemniczy Protektor? Odpalił laptopa. Potrzebował kilku godzin, żeby dokonać niezbędnych zakupów.
Wszedł na znaną mu od dawna stronę www, która przekierowuje na kolejną i tak kilkukrotnie, zanim doszedł do właściwej. Zamówił:


– Welrod, kaliber 7,65 x 17 SR Browning, z tłumikiem


– dziesięć paczek naboi


– dziesięć sportowych masek antysmogowych z filtrem HEPA


– kevlar, rozmiar L, type III


– kuszę bloczkową z lunetą, dziesięć bełtów
– hełm kevlar


– trzy wojskowe drewniane skrzynie transportowe, zamykane z zawiasami, wymiary 44 x 43 x 45 cm


– saperkę.


Resztę niezbędnych narzędzi posiadał lub mógł dokupić w zwykłym sklepie.Czy taka wizja przyszłości czeka współczesny świat? Tajemnicza i intrygująca lektura, od której ciężko się oderwać.


ADRIAN BEDNAREK,
 AUTOR THRILLERÓWProtektor to wciągająca historia, która wbija w fotel, porażając wszelkie czytelnicze zmysły. Sięgnijcie po ten tytuł koniecznie i wejdźcie do gry wraz z Benedictem Rutherfordem.


TOMASZ KOSIK, 
CZYT-NIK.

PL

Akcja pędzi jak szalona, a z każdą kolejną przeczytaną stroną serce bije coraz mocniej. Czy i Ty dasz się wciągnąć w tę niebezpieczną grę? 


Damian Pełkowski, 
damianooczyta.blogspot.com

Szczegóły:

  • Format: 121x195, skrzydełka
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 420
  • ISBN: 978-83-8147-300-2