Pomysł na dobre życie - Mallika Chopra

Pomysł na dobre życie to kronikarski zapis poszukiwań, jakie podjęła Mallika Chopra, aby odnaleźć więcej sensu, radości i równowagi w życiu. Autorka ma nadzieję, że opowiadając własną historię, będzie mogła zainspirować innych swoimi sukcesami (ale też niepowodzeniami) i podzielić się wiedzą, którą zgromadziła dzięki przyjaciołom, ekspertom i członkom rodziny – takimi jak jej ojciec Deepak Chopra, a także Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Arianna Huffington, Andrew Weil czy Dan Siegel.

Ze szczerością i pasją kreśli mapę drogi, jaką możemy podążać – od myśli do działań i rezultatów. To mapa użyteczna dla wszystkich, którzy walczą, aby utrzymać się na powierzchni w tym niebywale chaotycznym świecie, mając w Mallice wspaniałą towarzyszkę i przewodniczkę w tej podróży.

Każdy z rozdziałów książki poświęcony jest jednemu etapowi tej drogi i stanowi kolejny element planu INTENT: Zasiej, Obserwuj, Ufaj, Wyraź, Pielęgnuj i Działaj. Wnioski i rady w nim zawarte pomogą przybliżyć nas ostatecznie do życia w pełni, jakiego pragnie przecież każdy, starając się swe marzenia urzeczywistnić.

*
O autorce:

Mallika Chopra jest absolwentką Brown University oraz Kellogg School of Management. To kobieta biznesu, utalentowana autorka oraz ceniony autorytet w dziedzinie rodzicielstwa, medytacji i potęgi intencji. Jej poprzednie książki, 100 obietnic złożonych mojemu dziecku oraz 100 pytań mojego dziecka, zostały przetłumaczone i wydane w ponad dwudziestu krajach.
Jest nieustannie zabieganą matką dwóch córek, właścicielką odnoszącej sukcesy firmy i założycielką oraz prezeską Intent.com i Intent Blog, witryny społecznościowej, a także towarzyszącego jej bloga.
Jej intencją jest doprowadzenie do sytuacji, że oto media społecznościowe swą potęgą oddziaływania spowodują poprawę stanu życia społeczeństw zamieszkujących naszą planetę.
Mallika uwielbia przemawiać do słuchaczy na całym świecie podczas takich wydarzeń, jak TEDx, Ideacity, Kalifornijska Konferencja Kobiet oraz Szczyt R3 zorganizowany przez Prevention.
*
Opinie o książce:

„Coraz więcej ludzi uświadamia sobie, jak duże znaczenie ma to, aby życie miało duchowy cel. Wnikliwa i pełna humoru opowieść Malliki Chopry stanowi źródło podpowiedzi i zachęt dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na życie”.
Gretchen Rubin, autorka bestsellerów Projekt szczęście oraz Lepiej!

„Otwartość, z jaką Mallika Chopra opowiada o swojej drodze do życiowego celu, dała mi kojącą świadomość, że wszyscy mamy swoje problemy i potykamy się na tej drodze, nawet ona. Jest wszechstronną kobietą – i mamą – która z otwartą przyłbicą tak samo jak my toczy walkę z brakiem równowagi i duchowości w życiu, a także z niepewnością. To wyboista droga, ale jej strategia INTENT pomaga łagodnie podążać we właściwym kierunku. Cieszę się, że miałam taką towarzyszkę podróży, jak moja przyjaciółka i czekoladoholiczka Mallika”.
Jennifer Garner, aktorka

„Kiedy po raz ostatni zwolniliście, zastanowiliście się głęboko nad sobą i odczuliście satysfakcję z tego, co ujrzeliście? W tej ciepłej, inspirującej i praktycznej książce Mallika Chopra wspomina, jak odzyskała więź ze swoją pasją i życiowy cel. Każdy, kogo pociąga droga do samopoznania i radości z odkrywania, odnajdzie w Choprze wspaniałą towarzyszkę i przewodnika”.
Jack Canfield, współautor Balsamu dla duszy i autor Zasad Canfielda

„Mallika Chopra na swoim wspaniałym przykładzie nauczyła mnie znaczenia codziennych intencji. Za pomocą własnej osobistej historii Mallika w uroczy sposób przypomina nam, że mamy siłę, by pozytywnie i trwale odmieniać swoje życie, a koniec końców – także życie naszych bliskich. Przeczytajcie tę książkę i przygotujcie się na niesamowitą zmianę perspektywy, która na dobre przemebluje Wasze życie”.
Tara Stiles, założycielka centrum Strala Yoga oraz autorka Make Your Own Rules Diet

Informacje szczegółowe:

Ilość stron: 240 str.
Oprawa: twarda
Format: 145 x 210 mm
ISBN: 978-83-65068-21-7
Cena: 44,90 zł
Data premiery: 17 marca 2017
Wydawca: Studio Emka

Link do strony księgarni, gdzie można kupić książkę:http://studioemka.com.pl/index.php?page=p[&]id=596

Wybierz format