Podręcznik perswazji. Najskuteczniejsze metody przekonywania innych i świadomej ochrony przed manipulacją - Mateusz Grzesiak

Myślisz, że działasz racjonalnie? Wydaje Ci się, że świadomie podejmujesz decyzje? Jesteś pewien, że merytorycznie podchodzisz do wszystkiego, co robisz, i jesteś wolny od podszeptów własnych emocji oraz sugestii innych? Racjonalność to mit, ale perswazji i odporności na nią można się nauczyć – przekonuje w swojej najnowszej książce Podręcznik perswazji Mateusz Grzesiak.

Znany coach i mówca motywacyjny nie ma wątpliwości, iż zazwyczaj działamy pod wpływem chwilowych impulsów, jesteśmy podatni na manipulację i codziennie popełniamy mnóstwo błędów poznawczych. W dodatku jesteśmy tego zupełnie nieświadomi. Z jaką skutecznością przekonujesz innych? Czy wiesz, jak etycznie wpłynąć na dziecko, by z chęcią odrobiło pracę domową, czy też straszysz je karą? A co z przekonywaniem innych do swoich racji czy pomysłów? Zwykle różnie z tym bywa.

Kto potrafi skutecznie i w określony z góry sposób wpłynąć na swego rozmówcę, ten będzie w życiu skuteczny. Zdolny odpowiedzialnie namówić innych do danej zmiany myślenia i zachowania stanie się liderem i wygra w życiu zawodowym i osobistym – uważa autor publikacji.

O autorze:

Dr Mateusz Grzesiak - przedsiębiorca, trener i konsultant. Ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Szkoli międzynarodowo od ponad 14 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Napisał 14 książek, jest autorem licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Wdraża projekty, konsultuje, prowadzi warsztaty i szkolenia, wydaje produkty cyfrowe na wielu rynkach, wykłada na uczelniach wyższych, jest prezesem spółki. Był wielokrotnie nagradzany, m.in. za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu, napisanie najpopularniejszej książki psychologicznej roku, promowanie idei optymizmu. 


Informacje szczegółowe:

Data premiery: 19 września 2018

Wydanie: Pierwsze


Oprawa: twarda

Liczba stron: 232

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://onepress.pl/ksiazki/podrecznik-perswazji-najskuteczniejsze-metody-przekonywania-innych-i-swiadomej-ochrony-przed-manipu-mateusz-grzesiak,psyper.htm#format/d

Wybierz format