Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą - Mateusz Grzesiak

Czy wiesz, że Twój sukces w każdej sferze życia zależy od tego, jak postrzegają Cię ludzie, wśród których funkcjonujesz? Każdy ma zdanie na Twój temat, ale mało kto ma zdanie prawdziwe albo takie, jakie chcesz, by miał. Zbuduj więc adekwatny personal brand — spójny z Tobą wizerunek, który pokaże właściwie dobranym odbiorcom prawdziwego Ciebie.Budujesz swoją markę nie tylko w najbliższym otoczeniu. Dzięki narzędziom wskazanym w tej książce zyskasz szerokie spojrzenie na cały proces osobistego marketingu. Nauczysz się w sprawny sposób wykorzystywać media społecznościowe, takie jak LinkedIn, Facebook, You Tube czy Twitter. Stworzysz wizerunek poważnego specjalisty i eksperta, albo kreatywnego i ciekawego świata człowieka. Chcesz zostać autorytetem? Nie ma sprawy!

Pamiętaj jednak, że proces kreowania marki osobistej uświadamia człowiekowi prawdę o nim samym.

Ta wyprawa nie tylko pozwoli Ci uwolnić się od głęboko zakorzenionych ocen innych, ale także wyposaży Cię w rzetelne i przydatne narzędzia z zakresu nauk o marketingu i psychologii. W efekcie staniesz się nową, jeszcze lepszą i skuteczniejszą w działaniu wersją siebie, a Twoje imię i nazwisko kojarzyć się będą innym dokładnie tak, jak to zaplanujesz. 
Skorzystaj z tej wiedzy — to gwarancja, że otrzymujesz synergię rzetelnej nauki z niepodważalną praktyką popartą wynikami. 


O autorze:

Dr Mateusz Grzesiak — psycholog, wykładowca akademicki. Ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Szkoli międzynarodowo od ponad 16 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele poprzez dostarczanie narzędzi komunikacyjnych w czterech obszarach biznesu i życia osobistego: sprzedaży i marketingu, samorealizacji i relacji, kultury i wartości, przywództwa i zarządzania. Jego zainteresowania naukowe dotyczą szeroko rozumianego brandingu w mediach społecznościowych.

Napisał 17 książek, jest autorem licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe w Polsce i za granicą. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. Na profilach społecznościowych obserwuje go ponad 600 tysięcy fanów . Wdraża projekty, konsultuje, prowadzi warsztaty i szkolenia, wydaje produkty cyfrowe na wielu rynkach, wykłada na uczelniach wyższych, jest prezesem spółki. Był wielokrotnie nagradzany, m.in. za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu, napisanie najpopularniejszej książki psychologicznej roku, promowanie idei optymizmu.

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 16 października 2019


Numer wydania: I

Format: 140 x 208


Liczba stron: 232


Oprawa: twarda


Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://sensus.pl/ksiazki/personal-branding-czyli-jak-skutecznie-zbudowac-autentyczna-marke-osobista-mateusz-grzesiak,27krok.htm#format/d

Wybierz format