Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały PR

Miasteczko Anterrey – Daniel Radziejewski

Wydanie

Formaty

PDF

Cichym i spokojnym dotychczas miasteczkiem Anterrey wstrząsa seria makabrycznych zbrodni. Gdy jedną z zaginionych okazuje się atrakcyjna sąsiadka detektywa Richarda Murraya, ten rozpoczyna śledztwo, mając nadzieję, że uda mu się odnaleźć kobietę, zanim wydarzy się najgorsze. Tymczasem Anthony O'Donnell, pisarz cierpiący na amnezję, walczy o odzyskanie swojej tożsamości. Wkrótce przekona się, że jego pamięć skrywa tajemnice, o których wolałby nie wiedzieć, a które mogą stanowić klucz do rozwiązania zagadkowych morderstw w Anterrey...

Książkę polecają:

Daniel Radziejewski śmiało balansuje na granicy thrillera i horroru. Duszny mroczny klimat, intryga i bohater uwięziony w pułapce własnego umysłu. O tak, to lektura, która na długo nie da o sobie zapomnieć!
Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka

Mroczne zaświaty przenikają do rzeczywistości, czego efektem są przerażające zbrodnie. Daniel Radziejewski intryguje czytelnika, wodzi go za nos, jednocześnie przyprawiając o gęsią skórkę. Ta powieść to idealny przepis na samotną deszczową noc przy zasłoniętych oknach. Dreszcze gwarantowane!
Adrian Bednarek, pisarz, autor thrillerów

Daniel Radziejewski – ukończył studia magisterskie na UAM w Poznaniu. Z zawodu nauczyciel j. angielskiego. Większość życia zawodowego spędził w Irlandii, później w Arabii Saudyjskiej oraz Brazylii. Hobby: podróże, poznawanie nowych kultur, pisanie, czytanie oraz muzyka rockowa. Inne zainteresowania to sensacja, kryminał, horror, psychologia oraz ciemna strona ludzkiej natury. Obserwator ludzkich zachowań. W przeszłości tymczasowo związany z audycjami w radiu w Lesznie oraz w Carlow w Irlandii.

Komentarze ()

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz