Idź własną drogą - Marek Kamiński, Joanna Podsadecka

Spotkania z Markiem Kamińskim przyciągają tłumy. Wiele osób przyznaje, że kontakt z nim odmienił ich życie. Jaka jest tajemnica jego życiowej filozofii? Co go inspiruje? Skąd czerpie siły?


W bardzo osobistej rozmowie z Joanną Podsadecką słynny podróżnik po raz pierwszy opowiada o swojej najważniejszej podróży. Ta wędrówka wiodła przez wiele nieznanych lądów, ale nie widać jej na fotografiach. Jest to droga, która prowadzi poza sukcesy i osiągnięcia, do poznania tego, co w życiu najważniejsze. W tej intymnej książce Marek Kamiński dzieli się swoimi wewnętrznymi zmaganiami i odkryciami.
Po wielu latach poszukiwań zdobywca biegunów dociera do najważniejszego ze swoich życiowych celów. Również ty zaufaj intuicji i przekonaj się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Marek Kamiński – podróżnik i filozof, przedsiębiorca, mówca motywacyjny. Jako pierwszy człowiek w historii zdobył oba bieguny Ziemi w jednym roku.

Joanna Podsadecka – dziennikarka, publikuje m.in. w Wirtualnej Polsce. Współtworzyła bestsellerowe książki ks. Jana Kaczkowskiego: Grunt pod nogami i Dasz radę.

Kupując tę książkę, wspierasz Fundację Marka Kamińskiego

Informacje szczegółowe:

Data premiery: 23 marca


Format: 142x202 mm


Wydanie: pierwsze, oprawa twarda


Liczba stron: 272+32 (wkładka zdjęciowa)


Cena: 39,90 zł


Link do strony księgarni, gdzie można kupić książkę: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,76001,Idz-wlasna-droga.htm