Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały PR

15 minut do szczęścia - Richard Nicholls

Wydanie

Formaty

PDF

Czy chciałbyś czuć się szczęśliwszy i bardziej spełniony… ale z trudem znajdujesz czas na to, by skupić się na sobie? A co byś powiedział na to, żeby dzięki kilku minutom dziennie odkryć sekret szczęścia? 

Richard Nichols od dziesięcioleci pomaga ludziom być szczęśliwymi. Za pośrednictwem przebojowego podcastu zatytułowanego Motivate Yourself oraz praktyki zarejestrowanego psychoterapeuty oferuje skuteczne rozwiązania dla rzeczywistych problemów życiowych. W swojej pierwszej książce dzieli się z nami sprawdzonymi, krótkimi, prostymi ćwiczeniami, które zajmują co najwyżej kwadrans, dzięki czemu można je uwzględnić w ciągu dnia, a które sprzyjają szczęściu i dobremu samopoczuciu. 

Rozprawia się z powszechnie utrzymywanymi mitami i błędnymi koncepcjami, analizuje z naukowej perspektywy, co się sprawdza, a co nie, jeśli chcemy być szczęśliwsi i raz na zawsze polepszyć swoje życie. 

Znajdź swoje szczęśliwsze ja i bądź jak najlepszym sobą wraz z Richardem Nichollsem.


O autorze:

RICHARD NICHOLLS - twórca najlepszego w Zjednoczonym Królestwie podcastu poświęconego zdrowiu psychicznemu (ponad 5 milionów wyświetleń).


Informacje szczegółowe:

Data premiery: 13.02.109


Oprawa: oprawa zintegrowana


Liczba stron: 272

Cena: 36,90
 zł

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://www.swiatksiazki.pl/15-minut-do-szczescia-6495629-ksiazka.html

Komentarze ()

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz