Gdzieś tam w szczęśliwym miejscu - Anna McPartlin

Zerkam niespokojnie na widownię. Czy znajdę dość sił, by opowiedzieć ludziom o moim synu?

Jeremy był dobrym, wrażliwym chłopcem, kochałam go tak, jak potrafią tylko matki. Mam poczucie winy, bo daleko mi do ideału. Za długo tkwiłam w związku z jego ojcem-katem, który terroryzował mnie przez lata. Nie zawsze ogarniałam rzeczywistość, czasami przytłaczała mnie proza życia. Nie było mi łatwo pracować na dwa etaty, opiekować się chorą matką, która przestała być sobą, i znosić zmienne nastroje nastoletniej córki. Ból po stracie syna nigdy nie zelżeje, ale wciąż mam dla kogo żyć. Co cię nie zabije, to cię wzmocni…

Mój syn umarł 1 stycznia 1995 roku. Minęło dwadzieścia lat, a ja stoję przed grupą obcych ludzi, by im o nim opowiedzieć.

Głęboki wdech. Zaczynajmy.

Informacje szczegółowe:

  • Data premiery: 31 sierpnia
  • Format: 145x215 mm
  • Wydanie: pierwsze
  • Liczba stron: 400
  • ISBN: 978-83-276-2071-2
  • Cena: 36,99

Link do strony księgarni, gdzie można kupić książkę: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3090,gdzies-tam-w-szczesliwym-miejscu.html

O autorce
Irlandzka powieściopisarka, która zadebiutowała w 2006 roku powieścią „Pack up the moon”. Zarówno jej pierwsza książka, jak i pięć kolejnych, stały się międzynarodowymi bestsellerami.

Jej największą inspiracją są jej przyjaciele i rodzina. Jej powieści są w dużej mierze odbiciem jej osobistych doświadczeń.

Jej powieść „Ostatnie dni Królika”, w której w niesamowicie pokrzepiający sposób opisała ostatnie dni życia kobiety umierającej na raka, poruszyła serca czytelników w Polsce i na świecie.

Ta książka to samo życie. Będzie trzymała cię przy lekturze aż do chwili, gdy prawda wyjdzie na jaw.

Sunday Mirror

Ciepły irlandzki humor sprawia, że ta książka jest jak z innego świata.

My weekly

Wybierz format