Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały PR

Dlaczego czuję się nieszczęśliwa, skoro on jest taki wspaniały? Subtelne formy przemocy w związku - Avery Neal

Wydanie

Formaty

PDF

Czy jesteś ofiarą subtelnej przemocy w związku?

Czy ciągle przepraszasz partnera i się mu tłumaczysz?

On często sprawia, że czujesz się niepewnie i masz poczucie winy?

Jesteś sfrustrowana i zła?

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco choć na jedno z tych pytań, możesz – podobnie jak wiele kobiet – być ofiarą subtelnych form przemocy. Manipulacje i zastraszanie, obelgi, niewybredne komentarze i żarty czy brak szacunku nie pozostawiają widocznych śladów, lecz są równie bolesne i niszczące jak przemoc fizyczna.

Avery Neal, założycielka Women’s Therapy Clinic, pomaga rozpoznawać wzorce subtelnej przemocy i uczy, jak z ofiary stać się bohaterką, która wiedzie szczęśliwe, spełnione życie bez oprawcy. Prawdziwe historie kobiet i zaprezentowane ćwiczenia pozwolą ci wziąć sprawy w swoje ręce i wyzwolić się z toksycznego związku.

O książce:


„Ta książka otwiera oczy osobom, które w związku utraciły ważną część siebie. Wspaniałe, życiowe przykłady i ćwiczenia mogą być wsparciem w procesie jej odzyskiwania od początku do końca”.
dr Jay Carter, autor bestselleru Wstrętni ludzie

„Avery Neal demaskuje subtelną przemoc. Oczywiście przemoc rzadko pozostaje subtelna. Ta wnikliwa książka może obudzić poczucie własnej wartości, uratować związek, a nawet życie”.
Gavin de Becker, autor bestselleru Dar strachu

O autorce:


Avery Neal jest licencjonowaną terapeutką specjalizującą się w kobiecej depresji i lęku. W 2012 r. otworzyła Women’s Therapy Clinic, gdzie oferuje kompleksowe wsparcie kobietom.

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 2.04.2019


Wydanie: I (2019)

Liczba stron: 264


Format: 150x225


Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://www.rebis.com.pl/pl/book-dlaczego-czuje-sie-nieszczesliwa-skoro-on-avery-neal,SCHB08866.html

Komentarze ()

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz