


Bezpłatny webinar
Nauka czytania nie może być straszna!
Proste sposoby na pomaganie dzieciom w odkryciu, że czytanie daje radość!
Zapraszamy do obejrzenia webinaru z Panią Małgorzatą Swędrowską autorką koncepcji czytania wrażeniowego.
29 września 2022, godz. 20.00
OBEJRZYJ
Czytanie to umiejętność, która wymaga cierpliwości i systematycznej praktyki.
Jak przekonuje Małgorzata Swędrowska każde dziecko ma w sobie gotową zdolność do czytania i pisania, a naszą rolą jako nauczyciel i rodzic jest zachęcenie dziecka do jej odkrywania.
Podczas webinaru poznasz metody i narzędzia, które pomogą opanować tę sztukę w sposób dostosowany do wieku dzieci podczas edukacji wczesnoszkolnej w klasach od I-III.
Nasz gość specjalny:
Z nagrania dowiesz się:
- Jak rozkręcić motywację wewnętrzną dziecka do nauki czytania i pisania?
- Czytanie i pisanie są jak jedzenie pysznej potrawy – czyli jak przygotować dzieci do czytania i pisania w klasie I,II i III?
- W jaki sposób przekuć błędy, które każdy na początku popełnia, w wyzwania i cele do osiągnięcia?
- Jakie metody warto wdrożyć, aby proces nauki był dla dzieci zabawą, która przyczyni się do odnoszenia sukcesów w nauce pisania?
- Z których publikacji warto korzystać podczas nauki czytania i pisania?
Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy
Literka.pl to księgarnia edukacyjno-terapeutyczna wspomagająca rozwój dzieci i młodzieży stworzona w 2002 r. z myślą o nauczycielach, pedagogach, psychologach, rodzicach, dzieciach, w której możesz nabyć książki papierowe oraz e-booki (PDF, MOBI, EPUB).
W naszym portfolio znajdziesz pomoce logopedyczne, terapeutyczne, dydaktyczne, gry i zabawy ruchowe, pomysły na zajęcia oraz wiele innych materiałów, które mogą pomóc w prawidłowym rozwoju dziecka.