FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić prenumeratę?
Skorzystaj z formularza na stronie charaktery.eu/prenumerata. Prenumeratę możesz zamówić 24/7. Potwierdzenia zamówienia otrzymasz na swój adres e-mail.

Jakie są dostępne metody płatności?
Zamówienie należy opłacić online przez PayU - link otrzymasz w podsumowaniu zamówienia. Możesz zapłacić kartą, przelewem, BLIKiem lub Google Pay. Po opłaceniu zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Jak zmienić adres dostawy prenumeraty?
Możesz zmienić adres dostawy, w tym celu skontaktuj się z BOK poprzez email bok@forum-media.pl

Od którego numeru zacznie się moja prenumerata?
Prenumerata rozpoczyna się od numeru przypisanego do miesiąca, w którym została wystawiona dla Państwa faktura VAT. Na przykład: Jeśli faktura została dla Państwa wystawiona w styczniu wówczas pierwszym numerem w ramach prenumeraty będzie numer grudzień/styczeń.

Czy prenumerata cyfrowa obejmuje wersje mobi i epub?
Aktualnie cyfrowe wydania Charakterów możesz czytać na swoim koncie na portalu Charaktery. Nie ma możliwości pobrania ich w formatach mobi i epub.

Czy jest możliwość zamówienia prenumeraty za granicę
Tak, aby zamówić prenumeratę Charakterów na zagraniczny adres, prosimy o kontakt z BOK poprzez email bok@forum-media.pl lub pod numerem telefonu (61)6655800 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Jak zrezygnować z prenumeraty?
Prenumerata kończy się po roku automatycznie i nie jest przedłużania. Nie ma możliwości zrezygnowania z niej przed upływem roku.