XII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

Drodzy Uczestnicy Turnieju Wiedzy Psychologicznej!

Dziękujemy za udział w pierwszym etapie zmagań z psychologią! Dziękujemy Waszym opiekunom!

Wszyscy jesteście zwycięzcami, bo rozpoczęliście podróż do krainy najbardziej złożonych zjawisk we Wszechświecie. Wytrwajcie na tej trudnej drodze. Test weryfikuje wiedzę i promuje najlepszych do finału XII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej. W eliminacjach wzięło udział aż 1565 osób! Poniżej przedstawiamy rezultaty stu uczestników eliminacji, którzy uzyskali najwyższe wyniki w teście. Osoby te zapraszamy do udziału w finale.

Uwaga! W związku z zagrożeniem koronawirusem Komisja Turnieju na podstawie par. 9 pkt. 4 regulaminu Turnieju postanowiła co następuje:
- odwołany zostaje finał w Warszawie 4 kwietnia 2020 roku
- finał będzie przeprowadzony on-line
- część pierwsza finału, w której weźmie udział 100 uczestników wyłonionych na podstawie wyników eliminacji, odbędzie się w formie testu on-line. Test przeprowadzony będzie 4 kwietnia za pośrednictwem strony turniej.psychologia.eu
- część druga finału, w której weźmie udział 10 uczestników wyłonionych na postawie tego testu, odbędzie się 5 kwietnia za pomocą Skype’a.

Szczegółowe informacje przekażmy finalistom drogą mailową.

Materiały obowiązujące na finał znajdują się na portalu charaktery.eu w zakładce -  „Literatura turniejowa”. Aby uzyskać dostęp do literatury turniejowej, należy się zalogować.

Powodzenia!

Lista finalistów Turnieju 2020

finalisci_turnieju_2020.pdf (49.3 KiB)

Lista zagadnień do finału ustnego

lista_zagadnien.pdf (50.5 KiB)