XI Turniej Wiedzy Psychologicznej

W październiku ruszy XI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej, organizowanego przez magazyn „Charaktery”. Na zwycięzców czekają indeksy na psychologię!

 

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów szkół średnich, którzy chcą zgłębiać tajniki wiedzy psychologicznej oraz lepiej poznać siebie i innych ludzi, studiując zalecane artykuły i książki.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Turnieju rozpocznie się 15 października. Od uczestników będzie wymagana m.in. znajomość wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” oraz wskazanej lektury turniejowej. Po kilku miesiącach nauki uczniowie najpierw sprawdzą swoją wiedzę podczas eliminacji online. Sto osób z najlepszymi wynikami przejdzie do finału, który odbędzie się wiosną 2019 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody: indeksy na stacjonarne studia magisterskie w Instytucie Psychologii na Wydziale Filozoficznym UJ, a także stypendia i nagrody rzeczowe.

Osoby zainteresowane udziałem w Turnieju powinny zgłosić się do swojego nauczyciela, pedagoga lub psychologa szkolnego, którzy formalnie zgłoszą kandydatów z danej szkoły. Regulamin, zasady uczestnictwa i wykaz wymaganych zagadnień już wkrótce będzie można znaleźć na stronie www.charaktery.eu w zakładce Turniej. Więcej informacji
w październikowym oraz listopadowym numerze „Charakterów”.