| MATERIAŁ PR

Dieta pudełkowa na ciasną kieszeń - jak pomaga zaoszczędzić pieniądze?

Wydawać by się mogło, że dieta pudełkowa, czyli inaczej catering dietetyczny jest propozycją wyłącznie dla bogatych ludzi sukcesu. Jednak po przemyśleniu strat i zysków związanych z tym rozwiązaniem, okazuje się że można na nim oszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze!

 

| (red)

Ubezpieczenie domu – na co zwrócić uwagę, aby nie popełnić błędu przy wyborze polisy?

Ubezpieczenie domu powinno być dobrane do indywidualnych potrzeb konsumenta. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby wybrać optymalną polisę i uniknąć często popełnianych błędów.

| MATERIAŁ PR

Tradycyjne telefony komórkowe – jak wygląda obecna oferta rynkowa?

W dobie smartfonów niewielkie telefony z klawiaturą są już mało popularne. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy obecnie w sklepach niczego, czym można się zainteresować. Poniższy tekst udowadnia, że jest wręcz odwrotnie.

| MATERIAŁ PR

Przygotuj swój dom na przybycie psa

Posiadanie pupila jest marzeniem wielu dzieci i dorosłych. Mimo to warto pamiętać, że kupno lub adopcja psa to poważna decyzja, która musi być dobrze przemyślana. Gdy wreszcie nadchodzi dzień, w którym zwierzak pojawi się w naszym domu, należy przygotować otoczenie na przybycie nowego lokatora. Mieszkanie musi być odpowiednio zabezpieczone, oraz dostarczać psu wszystkiego, czego potrzebuje.

 

| MATERIAŁ PR

Jak przezwyciężyć traumę z dzieciństwa? Psychoterapia Dorosłych Dzieci Alkoholików

W rodzinach osób uzależnionych tabu związane z alkoholem dotyczy nie tylko sfery komunikacji, lecz także uczuć i emocji. Przebywanie w domu, w którym nie wolno okazywać przeżyć związanych z destrukcyjną siłą nałogu, tłamsi dziecko i sprawia, że wykształca ono mechanizmy obronne, których trudno się wyzbyć w dorosłym życiu.

| MATERIAŁ PR

Wiedza psychologiczna w zasięgu Twojej ręki!

Magazyn „Charaktery” to pierwszy, dostępny w naszym kraju magazyn psychologiczny. Pismo wydawane jest już od 1997 roku. Jest to jedno z nielicznych źródeł, które popularyzuje wiedzę z zakresu psychologii, w sposób zrozumiały dla każdego człowieka.

 

| MATERIAŁ PR


Kolorystyka wnętrz i jej wpływ na człowieka

Planując remont lub budowę, zanim wybierzemy meble, farby i panele, warto pamiętać o kilku zasadach odnoszących się do doboru kolorystyki. Podjęcie właściwych decyzji odnośnie do kolorów, może znacząco wpłynąć na nasz komfort mieszkania w danym miejscu.

| MATERIAŁ PR

Ponadczasowa elegancja – zadaj szyku!

Uniwersalne dodatki doskonale sprawdzą się na wielkie wyjścia i nieoficjalne spotkania z przyjaciółmi. Mają te zaletę, że nie trzeba zastanawiać się, czy pasują do danego zestawu, bo odpowiedź zawsze będzie twierdząca.