| MATERIAŁ PR

Kilka pomysłów na prezenty dla gości weselnych

Ślub to niezapomniane wydarzenie, zarówno dla Młodej Pary, jak i dla gości. Dlatego warto pomyśleć o drobnych upominkach dla nich, jako forma podziękowania oraz pamiątka z wesela. Co można podarować gościom weselnym?

| Aleksandra Papińska

Idealna pora

Jesienno-zimowe chłody, plucha za oknem mogą pogorszyć nam humor i wypompować z nas całą energię. Nie trzeba wiele, by się przed tym obronić i zachować pogodę ducha.

| MATERIAŁ PR

VIANEK Regenerujący szampon do włosów

VIANEK Regenerujący szampon do włosów blond, farbowanych, rozjaśnianych

 

| MATERIAŁ PR

Co to jest MBA i dlaczego warto zainwestować w te studia?

Jeszcze kilka lat temu niewiele osób wiedziało, czym jest tajemniczy skrót MBA. Dzisiaj to jeden z kierunków najchętniej wybieranych przez menedżerów, liderów oraz biznesmenów. Co sprawia, że warto wybrać studia MBA? Jakie są inne opcje dla osób, które chcą się uczyć?

| MATERIAŁ PR

Urządzanie biura. Jak zmotywować się do pracy?

Biuro jest miejscem, które może mieć decydujący wpływ na jakość naszej pracy. Dlatego warto zadbać o to, aby otoczenie wprowadzało nas w stan koncentracji i wywierało wrażenie profesjonalizmu. Jak wiadomo, sterylne i puste wnętrza bywają o wiele bardziej rozpraszające i denerwujące, niż te z gustownymi dodatkami i przytulną atmosferą. Oto kilka wskazówek, które pomogą w urządzeniu pomieszczenia sprzyjającego koncentracji.

 

| MATERIAŁ PR


Dlaczego warto skorzystać z agencji doradztwa personalnego?


Agencje doradztwa personalnego są firmami wyspecjalizowanymi w rekrutowaniu oraz zatrzymywaniu pracowników w danym przedsiębiorstwie. Podstawą funkcjonowania tego typu firm jest przekonanie o tym, że czynnik ludzki jest najważniejszą wartością i głównym uwarunkowaniem sukcesu przedsiębiorstwa. Skorzystanie z usług doradców personalnych jest polecane w szczególności małym i średnim firmom, które nie mają swojego działu HR.

| Agnieszka Mielczarek

Przemytnik w kuchni

Ryby niedobre, warzywa nie mają smaku, a owoce niepotrzebne... Litania takich narzekań może doprowadzić do rozpaczy każdego kucharza. Są jednak proste sposoby, żeby takich maruderów oszukać – dla ich dobra.

| Magda Brzezińska

Biblioteka... Końca Świata

Wyobrażacie sobie świat bez Mistrza i Małgorzaty, Pani Bovary, Czarodziejskiej góry, Imienia Róży? Dzięki nowoczesnemu archiwum książek na Spitsbergenie perły literatury przetrwają nawet 1000 lat.