| MATERIAŁ PR

Wyraź siebie przez ozdoby świąteczne – zrób to sama!

Chcesz, aby Twoje bożonarodzeniowe dekoracje oddały nie tylko świąteczny nastrój, ale także wyraziły Twoje charakter i styl? Jeśli nie lubisz zakupów lub wolisz zaoszczędzić pieniądze, spróbuj swoich sił w domowym wykonaniu ozdób świątecznych. Zrób to sama!

| MATERIAŁ PR

Fenomen popularności pożyczek przez internet

Pożyczki online, tzw. chwilówki, z każdym rokiem zyskują na popularności wśród Polaków. Dlaczego wybieramy właśnie ten rodzaj pożyczek i co różni je od chwilówek zaciąganych stacjonarnie, czyli w siedzibie firmy pozabankowej, lub kredytu w banku?

| MATERIAŁ PR

Dlaczego warto porównać kilkanaście ofert OC?

Pomimo wyhamowania podwyżek cen OC w I półroczu 2017 r., właściciele pojazdów wciąż otrzymują propozycje odnowieniowe droższe nawet o kilkaset złotych. Czy składkę za obowiązkowe ubezpieczenie można zminimalizować?

| MATERIAŁ PR

Łazienka w stylu skandynawskim – sposób na jasne wnętrze

Biel pomieszczenia połączona z ciepłem drewna i niecodziennymi dodatkami wydobywa z wnętrza to, co najlepsze. To dlatego styl skandynawski cieszy się nieustanną popularnością. Cechuje się on również sprytnymi rozwiązaniami, które pozwolą zachować czystość w pomieszczeniu. Jak więc powinna wyglądać łazienka w stylu skandynawskim?

| MATERIAŁ PR

Zapach a osobowość. Dobierz perfumy do cech charakteru.

Każdy z nas preferuje pewne zapachy. Jedne budzą w nas bardzo pozytywne odczucia, podczas gdy inne nie kojarzą się z niczym dobrym. W ten sposób dobieramy perfumy, kosmetyki, a według naukowców nawet swoich partnerów.