| MATERIAŁ PR

Weselnych wspomnień czar, czyli jak zachować w pamięci ten najważniejszy w życiu dzień

Ślub to jedno z najważniejszych dni w życiu każdej pary, która decyduje się na sformalizowanie swojego związku, chcąc w ten sposób przypieczętować wzajemną miłość.

| MATERIAŁ PR

PROJEKT JA – Weekend Kobiet

Wierchomla Hotel & SPA  serdecznie zaprasza na trzy dni pełne warsztatów dla kobiet. Dla Czytelniczek „Charakterów” przewidziany jest specjalny rabat!

| MATERIAŁ PR

Jak zorganizować strefy relaksu w swoim domu?

Po ciężkim dniu jedyne, o czym marzy większość z nas, to wygodne łóżko lub kanapa. Nic w tym dziwnego – w końcu są to miejsca kojarzące się ze snem, bezpieczeństwem i komfortem.

| MATERIAŁ PR

Szkoła Psychoterapii Gestalt w nowych lokalizacjach: Wrocław, Łódź, Kraków/Lanckorona i Warszawa

Szkoła Psychoterapii Gestalt oferuje absolwentom możliwość ubiegania się o  międzynarodowy certyfikat EAGT (European Association for Gestalt Therapy) uprawniający do wykonywania zawodu psychoterapeuty już nie tylko w stolicy, ale i we Wrocławiu, Łodzi i Krakowie.

 

| MATERIAŁ PR

8 -tygodniowy Kurs Mindfulness (MBSR - Redukcji Stresu Opartej na Uważności)

Zapraszam serdecznie w Warszawie na 8-tygodniowe Kursy MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction / Redukcji Stresu Opartej na Uważności), 5 min. pieszo od stacji Metro Politechnika.

| MATERIAŁ PR

Dla psychologów, terapeutów, pedagogów

PSYCHOSYNTEZA- CYKLICZNE WARSZTATY KURSU KWALIFIKACYJNEGO (stacjonarne i korespondencyjne)

| MATERIAŁ PR

"Każdy powinien rozumieć, jak działa psychologia”

Kto nie chciałby wiedzieć, dlaczego ludzie podejmują takie, a nie inne decyzje? A kto nie chciałby umieć na nie wpływać? Wiedza z zakresu psychologii, zwłaszcza w biznesie, jest dziś bezcenna. Bez niej trudno sobie wyobrazić właściwe funkcjonowanie firmy.

| MATERIAŁ PR

Pożyczki pozabankowe ratalne lepsze od chwilówek?

Pożyczki pozabankowe są obecnie bardzo popularnym produktem finansowym. Stanowią one ciekawą alternatywę dla produktów bankowych – są szybkim sposobem na pozyskanie pieniędzy w przypadku wystąpienia nagłej potrzeby finansowej.