(red) Wydarzenia

Wykład prof. Rafała Ohme

14 grudnia Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na wykład prof. Rafała Ohme poświęcony emocjom, oraz temu jak wpływają one na nasze życie.

Neuronauka pokazuje jak ważną rolę w naszym życiu, zawodowym i prywatnym pełnią emocje. Nie są słabością lecz siłą. Jesteśmy Emo Sapiens, który łączy ostry jak brzytwa umysł z mądrym, ale dzikim ciałem. Czy wiesz, że emocje zawsze poprzedzają myślenie? I dużo skuteczniej niż logiczna argumentacja dopingują do działania.

Podczas wykładu Rafał Ohme będzie mówił, o tym dlaczego potrzebujemy emocji i dlaczego wszystkie, nawet te negatywne są nam przydatne. Gdzie jest granica pomiędzy chłodną analizą, a intuicyjną decyzją. Podpowie jak zmniejszyć stres i negatywne napięcie nie tylko psychologicznie, ale również fizjologicznie. Poradzi jak mobilizować się przed ważnym wydarzeniem, a jak odciąć się od pędu myśli, kiedy tylko chcesz. Błyskawiczny reset pozwoli na złapanie oddechu, odzyskanie spokoju i przygotuje na kolejne wyzwania. Dowiedz się, co robić, by zwiększyć elastyczność mózgu, jego gotowość do zmian oraz skłonność do nieszablonowego myślenia.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Konwersatorium prof. A.J. Bliklego. Wstęp bezpłatny. Początek o godz. 16.

Więcej na https://www.facebook.com/events/1530629957017875/

Wstecz