(red) Wydarzenia

„WSPAniale jest się rozwijać – niepełnosprawni w biznesie”

Konferencji Naukowo–Szkoleniowej „WSPAniale jest się rozwijać – niepełnosprawni w biznesie”, odbędzie się 18 maja w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Konferencja poświęcona będzie problematyce aktywności osób niepełnosprawnych w obszarze biznesu. Naszym celem jest interdyscyplinarne ujęcie tematu psychologiczne, socjologiczne, ekonomiczne, pedagogiczne. Wydarzenie ma charakter ogólnopolski, a grupę docelową stanowią osoby zajmujące się przedsiębiorstwem, biznesem, doradztwem zawodowym, coachingiem, psychologią czy pedagogiką.

Organizatorzy mają nadzieję, że spotkanie będzie miało charakter praktyczny, szkoleniowy, coachingowy, aby uczestnicy zdobyli jak najwięcej istotnych informacji związanych z tematem rozwoju własnej przedsiębiorczości, aby zostali zainspirowani do podejmowania osobistych wyzwań w tym zakresie, pokonywania barier, zarówno tych zewnętrznych jak również wewnętrznych, aby odkryli swój potencjał.

Celem konferencji jest pokazanie, że niepełnosprawność nie musi przekreślać szansy na osiągnięcie sukcesu, samorealizację i spełnienie w życiu osobistym i zawodowym. Osoba niezależnie od rodzaju, czy też stopnia niepełnosprawności ma swoje ogromne zasoby, mocne strony, możliwości należy jedynie je umiejętnie wydobyć, czasem udzielić profesjonalnego wsparcia, zmotywować do podjęcia konkretnych działań i odważnego wprowadzania zmian w życiu.

Patron medialny; „Charaktery”.

Więcej: wspa.pl/pl/2017/04/12/ogolnopolska-konferencja-naukowo-szkoleniowa-wspaniale-jest-sie-rozwijac-niepelnosprawni-w-biznesie-130

Wstecz