MATERIAŁ PR Styl życia

Wiedza psychologiczna w zasięgu Twojej ręki!

Magazyn „Charaktery” to pierwszy, dostępny w naszym kraju magazyn psychologiczny. Pismo wydawane jest już od 1997 roku. Jest to jedno z nielicznych źródeł, które popularyzuje wiedzę z zakresu psychologii, w sposób zrozumiały dla każdego człowieka.

Magazyn „Charaktery” - źródło wiedzy na temat współczesnych osiągnięć z zakresu psychologii

Miesięcznik „Charaktery” jako pismo z założenia popularyzujące wiedzę z zakresu właśnie psychologii publikuje artykuły, które mają odsłaniać przed przeciętnym człowiekiem zasady funkcjonowania ludzkiego umysłu. Kolejną sprawą, jakiej poświęcone są artykuły prezentowane na łamach tej gazety to zawiłe i nieraz bardzo skomplikowane relacje między ludźmi — jak sobie z nimi radzić, jak nie dać się zmanipulować, jak zrozumieć i oswoić swoje uczucia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych głównie z codziennymi problemami w relacjach międzyludzkich można znaleźć na łamach tego właśnie magazynu.

Dużo miejsca poświęcone jest również innemu, często obecnemu w naszym życiu zjawisku, jakim jest mechanizm powstawania kryzysów i różnego rodzaju uzależnień. W „Charakterach” znajdziemy więc porady psychologów, jak również ukazujący się regularnie cykl artykułów przeznaczonych dla dorosłych dzieci alkoholików, których niestety w naszym kraju nie brakuje. Wielu z nas, choć nie chce się do tego otwarcie przyznać, z problemem tym zetknęło się lub cały czas ma z nim do czynienia. Porady zawarte w miesięczniku mogą pomóc pokonać, chociażby niektóre z lęków, ale przede wszystkim zachęcają do skorzystania z fachowej pomocy, co dla wielu osób może być impulsem do podjęcia działania.

Artykuły publikowane w magazynie poświęcone są również najnowszym i najbardziej aktualnym trendom naukowym w dziedzinie psychologii. Jest to więc doskonałe źródło informacji dla osób interesujących się tą tematyką, które chciałyby być cały czas na bieżąco, jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju nowe ustalenia naukowców.

Magazyn „Charaktery” - bądź na bieżąco!

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie można nabyć ten właśnie magazyn, to najlepszą opcją wydaje się być prenumerata. W tym celu warto odwiedzić stronę: prenumerata.ruch.com.pl, gdzie znaleźć można wszelkie potrzebne informacje.
Jakie korzyści wynikają z prenumeraty? Zamawiając ją, podstawową zaletą jest to, że mamy gwarancję stałej ceny, niższej niż w kiosku lub innym punkcie sprzedającym tę gazetę oraz gwarancję otrzymania wszystkich wydań pisma, dzięki czemu z pewnością nie przegapimy żadnego numeru. Prenumerata daje nam ponadto możliwość wyboru tego czy chcemy gazetę odebrać bezpośrednio w punkcie czy wolimy, aby była ona dostarczony bezpośrednio pod nasz adres, co dla wielu będzie o wiele lepszym rozwiązaniem.

Dlaczego warto czytać magazyn „Charaktery"?

W dzisiejszych czasach, w których zostaliśmy wręcz zalani falą różnego rodzaju głównie amerykańskich poradników, o tym, jak być szczęśliwym, jak osiągnąć sukces czy wreszcie jak poradzić sobie w życiu, magazyn prezentujący nie tylko porady, ale konkretne mechanizmy oraz doświadczenia ludzi, którzy codziennie stykają się z danym problemem, wydaje się być czymś bezcennym.

Magazyn ten, w przeciwieństwie do wielu poradników, nie mówi nam, że wszystko można zmienić w jednej chwili, konkretne artykuły są raczej próbą odpowiedzi na pytanie, co doprowadziło do danej sytuacji i jak można to krok po kroku zmienić, a czasem jak zaakceptować daną sytuację. W dobie, kiedy autorami różnego rodzaju poradników z zakresu psychologii są bardzo często celebryci, naukowe podejście prezentowane w „Charakterach” jest czymś, co z pewnością warto docenić.

Artykuły prezentowane na łamach magazynu „Charaktery” tworzone są bardzo często przez osoby, które są specjalistami w danej dziedzinie i mają doświadczenie np. w terapii z osobami uzależnionymi od alkoholu, dzięki czemu potrafią one pisać językiem ludzkim, przez co są to wartościowe treści, które pozwalają na zastosowanie wielu rad w swoim własnym życiu.

Wstecz