MATERIAŁ PR Komunikaty

Weselnych wspomnień czar, czyli jak zachować w pamięci ten najważniejszy w życiu dzień

Ślub to jedno z najważniejszych dni w życiu każdej pary, która decyduje się na sformalizowanie swojego związku, chcąc w ten sposób przypieczętować wzajemną miłość.

Przyszli nowożeńcy planują więc wszystkie szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia, aby ślub i wesele były perfekcyjne i budziły tylko przyjemne wspomnienia. Wymarzona suknia i garnitur skrojony na miarę, fryzura i makijaż podkreślające urodę panny młodej oraz wszechobecne dekoracje pomogą sprawić, że uroczystość będzie jedyna w swoim rodzaju. Nie dziwi więc fakt, że każdy pragnie na dłużej zapamiętać ten dzień i móc cieszyć się jego pięknem. W jaki sposób przechować go w pamięci przez wiele kolejnych lat? Co może w tym pomóc? Odpowiedź jest prostsza, niż może się wydawać: fotografia ślubna. Planując organizację ślubu i wesele, warto więc zadbać również o zdjęcia i właściwą ich oprawę, która pozwoli wracać do tego wyjątkowego dnia za każdym razem, kiedy będzie się miało na to ochotę i czas.

Wspólnie zaprojektujcie swoje wspomnienia

Pożegnanie ostatnich gości wychodzących z wesela wcale nie musi oznaczać absolutnego końca tego ważnego dla młodej pary wydarzenia. Rozpakowywanie prezentów oraz czytanie kartek z życzeniami i dedykacjami to też nie wszystko. Kiedy już emocje opadną, suknia ślubna zostanie odwieszona do szafy, a ostatni kawałek tortu weselnego zniknie z lodówki, warto zająć się porządkowaniem wspomnień. W jaki sposób? Gromadząc i znajdując pomysł na zdjęcia – te, które wykonali goście podczas uroczystości oraz profesjonalne ujęcia zrobione przez wynajętego fotografa.

Decydując się na taką współpracę, w ramach umowy otrzymuje się określony pakiet zdjęć w formie odbitek i krótkiej prezentacji multimedialnej oraz galerię on-line zabezpieczoną hasłem. Obecnie, takie rozwiązania to już standard. Jednak nic nie stoi na  przeszkodzie, aby samodzielnie zaprojektować swój album ślubny ze zdjęć zgromadzonych na uroczystości. Jak to zrobić?

W Internecie pojawia się coraz więcej serwisów, które udostępniają mniej lub bardziej profesjonalne programy projektowe, ale można też całkowicie amatorsko, bezpłatnie przygotować kolaż albo prezentację multimedialną z ulubioną muzyką w formie podkładu. Wspólne projektowanie zbioru wspomnień ze ślubu i wesela to sposób na wyjątkowe spędzenie czasu. Wybierając i porządkując fotografie można na nowo cieszyć się tym ważnym wydarzeniem.
 
Tradycyjne zdjęcia – wspomnienia oprawione w ramkę

Zdjęcia w formie odbitek to tradycyjny sposób na zachowanie wspomnień, który jednak pozwala uczynić z nich niebanalne dekoracje dla całego domu. Fotografie o różnych rozmiarach, włożone w dekoracyjne ramki można umieścić dosłownie wszędzie – na ścianach, meblach i kominku, w salonie, sypialni i przedpokoju. Odpowiednim doborem zdjęć można stworzyć niepowtarzalny klimat. Zabawne ujęcia warto wyeksponować tuż przy wejściu do domu, aby witały odwiedzających gości, a te, które są bardziej intymne i nastrojowe pomogą stworzyć romantyczną atmosferę w sypialni.

Oprócz zdjęć w ramkach warto też pomyśleć o przygotowaniu tradycyjnego albumu, w którym można umieścić pozostałe fotografie. Siadając w wygodnym fotelu, z kubkiem aromatycznej kawy w ręku, można oglądać tak przechowywane wspomnienia ze ślubu i wesela, za każdym razem, kiedy przyjdzie na to ochota. Album ślubny to także doskonała forma prezentu dla najbliższych – rodziców, dziadków czy chrzestnych. Tym bardziej, że obecnie istnieje wiele niebanalnych pomysłów, które są świetną alternatywą dla tradycyjnego albumu. Jednym z nich z pewnością jest fotoksiążka.
 
A może fotoksiążka ze ślubu i wesela?

Fotoksiążka – to słowo od kilku lat pojawia się na ustach niemal wszystkich fotografów ślubnych, którzy przygotowują swoje oferty dla nowożeńców. Ten sposób przechowywania zdjęć jest obecnie  niezwykle popularny, co wcale nie dziwi, biorąc pod uwagę formę i wykonanie takiego albumu.

Niekwestionowaną zaletą każdej fotoksiążki jest jej wygląd.  Nadrukowane na całych kartach zdjęcia ze ślubu i wesela prezentują się naprawdę pięknie. Takie rozwiązanie bardziej przypomina profesjonalnie wydany album zdjęty ze sklepowej półki niż jego tradycyjna wersja z wklejonymi zdjęciami na poszczególnych stronach.

Fotoksiążka ślubna i jej przygotowanie to także doskonała forma spędzenia czasu  ze swoją drugą połówką. Dostępne w Internecie programy projektowe, stworzone z myślą o fotoksiążkach, pozwalają puścić wodzę fantazji. Wszystko dzięki temu, że umożliwiają korzystanie z różnorodnych szablonów i są dowolne personalizowanie. Tym samym, jest to bardziej zaawansowana forma kreowania albumu ślubnego.

Na koniec warto zwrócić uwagę na wykonanie, które znacznie odróżnia fotoksiążkę od tradycyjnego albumu. Dostępne różne opcje umożliwiają stworzenie pamiątki o naprawdę wysokiej jakości. Duży format, który może mieć panoramiczną wersję, profesjonalny wydruk na papierze fotograficznym i twarda okładka sprawiają, że fotoksiążka ze ślubu i wesela nie jest zwykłym albumem, tylko najpiękniejszym prezentem pełnym wspomnień. To idealny podarunek dla najbliższych i własna pamiątka dla młodej pary.

Planując wykonanie fotoksiążki ze ślubu i wesela warto skorzystać z profesjonalnych usług, np.: https://fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html. Dzięki temu można mieć pewność, że album będzie zachwycał swoim pięknem i najwyższą jakością wykonania przez wiele lat.

 

Wstecz