(red) Wydarzenia

Twój 1 % podatku może pomóc chorej

Jeśli nie złożyłeś jeszcze deklaracji PIT i zastanawiasz się, na czyją rzecz mógłbyś przekazać 1% swojego podatku, przeczytaj prośbę Magdaleny Meisnerowskiej chorującej na stwardnienie rozsiane.

Nazywam się Magdalena Meisnerowska z domu Rosiak, mam 39 lata, urodziłam się i obecnie mieszkam w Pile. Jestem mamą 13-letniej Marysi. Wychowuję Ją samotnie. Rok 2011 przyniósł mi tragiczną wiadomość. W Szpitalu Klinicznym w Poznaniu wydano diagnozę STWARDNIENIE ROZSIANE (SM).

W okresie 6 lat od postawionej diagnozy byłam leczona interferonami, które nie powstrzymały choroby. Obecna postać choroby , to SM wtórnie postępujące. Najskuteczniejszym sposobem walki z tą postacią SM jest ciągła rehabilitacja w ośrodku leczenia SM w Bornym Sulimowie. Jest ona kosztowna za 4-tygodniowy turnus płacę 2800 zł, drugą część pokrywa NFZ. Dzięki Państwa pomocy mogę korzystać dwa razy w roku z turnusów rehabilitacyjnych oraz dokonać niezbędnych zakupów leków wspomagających organizm oraz wózka aktywnego, za co serdecznie  dziękuję i jestem wdzięczna za okazaną pomoc.

Dzisiaj ponawiam prośbę, gdyż walka z tą nieuleczalną chorobą trwa miesiącami, latami. Mimo przeciwności losu ,pragnę żyć i wychowywać swoją córeczkę Marysię. Przekazanie tej prośby znajomym i życzliwym osobom pomogłoby mi bardzo, więc i o to proszę..

Proszę o przekazanie 1% podatku na rzecz:
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego O/ Wielkopolska
KRS 0000137276  

W oświadczeniu PIT OP bądź w PIT-36, PIT-37, PIT-38, PIT-28 w informacjach uzupełniających w pozycji cel szczegółowy 1% proszę wpisać: Meisnerowska Magdalena  gdyż tylko wtedy Państwa wpłata trafi na moje konto indywidualne
w PTSR O/ Wielkopolska.

Bardzo dziękuję za życzliwość i za każdą przekazaną kwotę.

Magdalena Meisnerowska

Wstecz