MATERIAŁ PR Komunikaty

8 -tygodniowy Kurs Mindfulness (MBSR - Redukcji Stresu Opartej na Uważności)

● 11.09.2016 (niedziela), godz. 18:00, Warszawa
12.09.2016 (poniedziałek), godz. 09:30, Warszawa
15.09.2016 (czwartek), godz. 09:30, Wrocław
15.09.2016 (czwartek), godz. 18:00, Wrocław

Zapraszam serdecznie na 8-tygodniowe Kursy MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction / Redukcji Stresu Opartej na Uważności) we Wrocławiu i Warszawie. W obu miastach kursy odbędą się w edycji porannej i wieczornej. Spotkamy się osiem razy, raz w tygodniu na 2,3-3 godz. (pierwsze i ósme spotkanie trwa 3 godz.) i sobotę lub niedzielę na 7 godzinny Dzień Uważności.
 
Będziemy mieli wspólnie okazję, aby przyjrzeć się naszym nawykowym schematom zachowań, nauczyć się zastępować automatyczne reakcje - świadomymi wyborami. Poczujemy bardziej nasze ciało, posmakujemy uważności w codziennych aktywnościach, będziemy praktykować świadomy ruch, spotykać się z ograniczeniami ciała oraz z uważnością oddechu, patrzenia, postrzegania. Zanurzymy się też w praktyce nieformalnej. Spróbujemy jak to jest na co dzień, uważnie: myć zęby, zmywać naczynia, pić kawę, jeść, zauważać pogodę za oknem, trasę do pracy, (nie)przyjemne sytuacje, wrażenia, myśli i wiele innych.

Czeka nas dużo pracy, wyzwań, dzielenie się własnym doświadczeniem praktyki. To wszystko w atmosferze życzliwej ciekawości, w wyjątkowym - Twoim własnym i pozostałych uczestników - towarzystwie. Myślę, że każdy z nas dowie się wiele nowego o sobie. Czasem będzie to zaskakujące, być może czasem nas poruszy to, co odkryjemy.

Może to czas i pora, także dla Ciebie, aby zadbać o siebie, zaopiekować się sobą samym? 
 
Prowadząca:
Anna Gubernat - nauczyciel MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) w trakcie certyfikacji, prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness, przewodnicząca Koła Naukowego Mindfulness na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Zapisy i informacje:
tel. 501 40 30 15,
e-mail: a.gubernat@mindfulnesskursy.pl,
www.bit.ly/aktualnosci_WAWA_WRO

Wstecz