MATERIAŁ PR Komunikaty

Szkolenie nauczycielskie Mindfulness – Kurs pogłębiający praktykę uważności 

12-13 listopada 2016 Warszawa

● Zapraszamy w Warszawie  na IV edycję Mindfulness Practitioner Certificate Course, certyfikowanego przez Mindfulness Association (UK). To pierwszy z trzech modułów szkolenia nauczycielskiego metody MBLC (Mindfulness Based Living Course). Kurs dedykowany jest także dla osób pragnących pogłębić własną praktykę.
Kurs będzie prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na polski. 


● Mindfulness Association jest rekomendowaną przez UK Network for Mindfulness-Based Teacher Training Organisations jednostką szkolącą nauczycieli mindfulness i compassion w UK, Hiszpanii, Belgi, we Włoszech i w Polsce. Mindfulness Association jest organizacją non-profit powołaną na wniosek Roba Nairna, który jest osobą odpowiedzialną za stworzenie kursu oraz mającą pieczę nad jego przebiegiem.
Mindfulness Association oferuje ścieżkę edukacyjną, w następujących modułach: uważności (mindfulness), współczucia (compassion), wglądu (insight) i mądrości (wisdom). 
W Mindfulness Association istnieją także szkolenia nauczycielskie dla metod: MBLC (Mindfulness-Based Living Course) i CBLC (Compassion-Based Living Course).

 
● Szkolenia Mindfulness Practitioner Foundation course i Mindfulness Practitioner Certificate course to 4 moduły szkoleniowe, które odbywają się średnio co dwa - trzy miesiące. Trwają pełen weekend (sobota – niedziela). Część zajęć odbywa się w grupie wszystkich uczestników, niektóre z nich są realizowane w małych, około 15 osobowych grupach. 
Całość modułu - cztery weekendowe spotkania, to pierwsza część szkolenia nauczycielskiego Mindfulness. Bez zrealizowania tego modułu nie można podjąć nauki w kolejnych częściach kursu.


● Uczestnik powinien posiadać kwalifikacje zawodowe w obszarze medycyny, psychologii, psychoterapii, edukacji, opieki społecznej lub ekwiwalentne doświadczenie życiowe, uznane przez organizację w ramach którego odbywa się szkolenie.


Poszczególne moduły odbędą się:

12-13.11.2016 Moduł Pierwszy: Stawanie się obecnym
18-19.02.2017 Moduł Drugi: Praca nad rozkojarzeniem
20-21.05.2017 Moduł Trzeci: Samoakceptacja
01-02.07.2017 Moduł Czwarty: Podłoże odczuć i obserwator 


Ukończenie kursów Introductory Mindfulness Practitioner Foundation course i Mindfulness Practitioner Certificate course, jest początkiem drogi szkolenia dla nauczycieli MBLC (Mindfulness-Based Living Course). Ukończenie wyżej wymienionych kursów nie upoważnia do prowadzenia 8-tygodniowych kursów MBLC. 


Kolejny moduł szkolenia nauczycielskiego MBLC: Introductory Teaching Skills ( 2 x sob.-niedz.) i Mindfulness Association’s MBLC Teaching Skills Retreat (5 dniowe odosobnienie), odbędą się w 2018 r. Do ukończenia wszystkich modułów nie ma możliwości prowadzenia kursów mindfulness.


Zapraszamy do rejestracji i udziału. Jest ograniczona liczba miejsc.


● INFORMACJE I ZAPISY: mindfulnessassociation.org.pl,

wydarzenie na Facebooku.

● FORMULARZ REJESTRACYJNY: http://bit.ly/form_zgłoszeniowy_MBLC_Warszawa

● KONTAKT: Anna Gubernat, e-mail: a.gubernat@mindfulnesskursy.pl, telefon: 501403015.

Wstecz