(red) Psychowieści

Szkoła Terapii Seksualnej

Szkoła Terapii Seksualnej pod patronatem merytorycznym Centrum Terapii Lew-Starowicz to szkolenie, które umożliwia uzyskanie kompleksowej wiedzy na temat seksualności, zaburzeń seksualnych i prowadzenia terapii.

Szkoła Terapii Seksualnej pod patronatem merytorycznym Centrum Terapii Lew-Starowicz to szkolenie przeznaczone dla psychologów, psychoterapeutów oraz lekarzy, które umożliwia uzyskanie kompleksowej wiedzy na temat seksualności, zaburzeń seksualnych i prowadzenia terapii. 

Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, warsztatów, treningów i superwizji przez doświadczoną, międzynarodową kadrę specjalistów. Szkolenie posiada akredytację Instytutu Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i pozwala na uzyskanie punktów wymaganych do Certyfikatu Seksuologa Klinicznego PTS. Zapewniona jest również możliwość odbywania staży klinicznych. 

W każdym roku szkolenia odbywa się 10 zjazdów. Zajęcia prowadzone są w piątki w godzinach 15-21 oraz w soboty w godzinach 9-19. Ze względu na zapewnienie odpowiedniej jakości szkolenia, zajęcia odbywają się w małej grupie (do 16 osób). Z tego powodu liczba miejsc jest ograniczona. 

W lutym 2018 roku rozpocznie się V edycja. Więcej informacji: lew-starowicz.pl.

Wstecz