MATERIAŁ PR Komunikaty

Szkoła Psychoterapii Gestalt w nowych lokalizacjach: Wrocław, Łódź, Kraków/Lanckorona i Warszawa

Szkoła Psychoterapii Gestalt oferuje absolwentom możliwość ubiegania się o  międzynarodowy certyfikat EAGT  uprawniający do wykonywania zawodu psychoterapeuty już nie tylko w stolicy, ale i we Wrocławiu, Łodzi i Krakowie.

Nauka w Szkole Psychoterapii Gestalt obejmuje doświadczeniowe warsztaty, zajęcia teoretyczne, metodologiczne oraz superwizje prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerów. Limit miejsc na rok „0” wynosi 12 osób. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to przełom października i listopada tego roku.

– Dajemy możliwość osobom chcącym wykonywać zawód psychoterapeuty odbycia programu zgodnego z wymaganiami EAGT (European Association for Gestalt Therapy) w różnych miastach Polski bez konieczności podróżowania. Studia są wymagające i trwają 4-lata dlatego chcieliśmy ograniczyć kolejną barierę jaką są podróże do innych miast. 4-letnia nauka obejmuje całościowy program szkolenia, który daje pełne kompetencje w zawodzie psychoterapeuty – mówi Krzysztof Drewicz, Dyrektor Szkoły Psychoterapii Gestalt w Warszawie.

4-letnie studia w Szkole Psychoterapii Gestalt we Wrocławiu, Łodzi, Krakowie i Warszawie obejmują doświadczeniowe warsztaty, wykłady oraz superwizje. Jest to kompleksowy program systematycznego, opartego na doświadczaniu siebie i przekraczaniu swoich granic, stawania się świadomym, kreatywnym i odpowiedzialnym terapeutą Gestalt. Pierwszym etapem nauki jest rok „0” obejmujący program rozwoju osobistego w ujęciu Gestalt oraz przygotowujący do udziału w 3-letnim programie nabywania kompetencji w zakresie psychoterapii Gestalt. Kadrę Szkoły tworzą doświadczenie trenerzy, m.in. Tomasz Rebeta, Jolanta Czernek, dr Marzena Śniarowska-Tlatlik oraz Tomasz Maryńczak.

Pierwsze zajęcia we Wrocławiu, Łodzi i Krakowie zaplanowane są w październiku i listopadzie br. Będą odbywać się raz w miesiącu, w formie zjazdów od piątku do niedzieli.

Uczestnikiem Szkoły Psychoterapii w Warszawie może zostać każda osoba, która posiada wykształcenie co najmniej licencjackie  i chce rozwijać się w kierunku psychoterapii. Nabór na pierwszy rok „0” już trwa. Wystarczy przesłać swoje CV na adres recepcja@szkolagestalt.pl lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.szkolagestalt.pl/. Można też zadzwonić pod numer +48 884 921 921. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje o Szkole Psychoterapii Gestalt, zasadach naboru i programie studiów znajdują się pod adresem: http://www.szkolagestalt.pl/.

Wstecz