Komunikaty

Światło między Oceanami - konkurs!

fot. materiały prasowe Monolith Films

Dla wielbicieli kina mamy aż 100 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Światło między oceanami”, który odbędzie się 17 listopada o godzinie 20:00 w warszawskim Multikinie Ursynów. „Charaktery” są patronem filmu.

Poruszający dramat  jest adaptacją debiutanckiej powieści M. L. Stedman, która stała się światowym bestsellerem i została przetłumaczona na ponad 30 języków. Jej bohater, Tom Sherbourne (w tej roli Michael Fassbender), aby uporać się z traumatycznymi wspomnieniami wojennymi, przyjmuje posadę latarnika na odizolowanej od świata wyspie u wybrzeży Australii.

Wsparcie i miłość żony Isabelle, która decyduje się dzielić z nim samotność, stopniowo pozwalają mu odzyskać spokój i zapomnieć o przeszłości. Niestety, ich szczęście zakłóca niespełnione marzenie o rodzicielstwie. Gdy po dwóch poronieniach Isabelle dowiaduje się, że nie będzie mogła mieć dzieci, zaczyna popadać w depresję. Nic dziwnego, że gdy do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i płaczące niemowlę, małżeństwo przyjmuje dziecko jako własne, zakładając, że jego rodzice nie żyją. Tymczasem w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiej córki. Przybrani rodzice będą musieli stawiać czoło konsekwencjom swojej decyzji.

Dla 100 pierwszych osób, które wyślą wiadomość na adres katarzyna.moskal@charaktery.com.pl, podając w niej swoje imię i nazwisko oraz adres, mamy podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się 17 listopada o godzinie 20:00 w warszawskim Multikinie Ursynów. W temacie wiadomości należy wpisać słowo „film”.

Zobacz zwiastun filmu

Wstecz