(red) Wydarzenia

Spektakl „Hiszpańska mucha” w Kielcach

Londyn, lata 30. XX wieku. Reżyser teatralny Arthur Spender przygotowuje oszałamiającą rewię, w której ma wystąpić Nora Wallins – gwiazda londyńskich teatrów muzycznych, prywatnie długoletnia partnerka reżysera.

Brak funduszy skłania go do znajomości z tajemniczym przedsiębiorcą – Harrym Jo, który zgadza się na pomoc, jednak pod pewnymi warunkami. Powoduje to lawinę przezabawnych i zaskakujących zwrotów akcji, z „Hiszpańską muchą” w tle.

Obsada spektaklu składa się ze znakomitych aktorów, są to: Anna Korcz, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska i Dorota Zięciowska. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jakub Przebindowski, kostiumy przygotował Tomasza Ossoliński, a znakomitą scenografię stworzył Witek Stefaniak. Jazz, angielski humor, beret z Harods'a i kulisy rewiowego teatru. To wszystko znajdą Państwo w tej przezabawnej komedii omyłek w stylu Art déco!

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na spektakl „Hiszpańska mucha”:

- 26 lutego 2018 r. (poniedziałek), godz. 19:00, Kieleckie Centrum Kultury (Plac Moniuszki 2B), Kielce.

Bilety na wydarzenie w cenach: 50 zł, 60 zł, 70 zł i 80 zł można nabyć w Kasie Biletowej Kieleckiego Centrum Kultury (tel. 41 343 81 42, kasa KCK czynna: od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 17:00), w Internecie na stronie www.monolitart.com.pl w zakładce Bilety oraz na portalu kupbilecik.pl.

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

Współczesny teatr już dawno stał się alternatywą dla kinowych „najlepszych polskich komedii ostatnich lat”, które same w sobie są przecież najlepszym żartem. W teatrze zaś dzieją się rzeczy nie z tej ziemi! Świetny humor, żywiołowa dynamika akcji, szalenie zabawne dyskusje z publicznością (doskonale ripostującą zresztą), wspaniałe kreacje aktorskie i zdrowa porcja rozrywki, po której ma się przecież tyle enerrrgii... Mayday! Oto przed Państwem „Hiszpańska mucha”!” – Katarzyna Cymbalista, Dziennik Teatralny.

Zdjęcia: Przemo Szyduk

Weź udział w konkursie na naszym Facebooku i wygraj podwójny bilet na ten spektakl!

Szczegóły tutaj.

 

Regulamin konkursu:

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem Konkursu są „Charaktery” Sp. z o.o., ul. Paderewskiego 40, 25-502 Kielce.

2. Konkurs zostanie przeprowadzony za pośrednictwem oficjalnego profilu "Charakterów" na Facebooku.

3. Konkurs trwa od 9 stycznia 2018 r. do 14 stycznia 2018 r. 

§2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE 

  1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda pełnoletnia osoba. 
  2. Uczestnictwo w konkursie polega na napisaniu w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku odpowiedzi na pytanie: ZA CO NAJBARDZIEJ KOCHASZ TEATR? Dwie osoby, których komentarze zdobędą największą ilość polubień otrzymają podwójne zaproszenie na spektakl „Hiszpańska mucha”, który odbędzie się 26 lutego 2018 roku w Kielcach.

§3 NAGRODY

1. Nagrodami w konkursie są:

  • 2 podwójne zaproszenia na spektakl „Hiszpańska mucha”, który odbędzie się 26 lutego 2018 roku w Kieleckim Centrum Kultury (Plac Moniuszki 2B), Kielce.
  • Zdobywcami nagród w konkursie będą dwie osoby, których komentarz (odpowiedź na pytanie konkursowe) zdobędzie najwięcej polubień na oficjalnym fanpage’u „Charakterów” na Facebooku. 

3. Zdobywca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej w ciągu 2 dni roboczych od zakończenia konkursu drogą mailową lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

4. Nagrody zostaną wysłane na adres podany przez laureata w przeciągu 2 dni roboczych od podania wyników.  

5. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

§4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska oraz adresu korespondencyjnego. 

2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora w związku z prowadzoną przez niego działalnością. 

§5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE 

1. Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie charaktery.eu.

***

Wstecz